top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Noc w Koszarach

Piątego listopada bieżącego roku odbyło się otwarcie nowego obiektu grupy Arche Hotele. Tym razem grupa wpadła na bardzo oryginalny pomysł i otworzyła hotel w... Koszarach!

Koszary są zabytkiem z 1863 roku, utrzymanym w loftowym stylu, z zachowaniem oryginalnych elementów. Przedstawiciele grupy Arche podkreślają, że nie lubią kopiowania, przykrywania tego co stare i odtwarzania na nowo. Ich praca polega na zostawieniu tego, co zrobił czas i wprowadzeniu nowoczesnych akcentów co tworzy unikalne połączenie.

Koszary Arche Hotel to trzygwiazdkowy obiekt, położony w centrum Góry Kalwarii, w odległości 35 km od Warszawy. Koszary łączą tradycję z nowoczesnością, dając możliwość poczucia zamierzchłych czasów w wystroju i duchu obiektu, w połączeniu z dzisiejszą sztuką i wygodami, surowością i funkcjonalnością. Koszary to idealne miejsce na organizację spotkań i szkoleń, pobyty biznesowe i turystyczne. Obiekt oferuje 82 pokoje, 3 sale konferencyjne oraz restaurację. W przeciwieństwie do tego z czym kojarzy nam się jednak wojskowa kantyna możemy zapewnić, że jej hotelowy odpowiednik dysponuje znacznie szerszym wachlarzem gastronomicznym.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page