top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Hotel Belmonte ruszył w Krynicy-Zdroju.

Hotel Belmonte w Krynicy-Zdroju już przyjmuje gości. To pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w mieście. Hotel ma spektakularną lokalizację - jest położony u podnóża Góry Krzyżowej, bezpośrednio przy stoku narciarskim Henryk Ski.

Obiekt został zaprojektowany w stylu nowoczesnego uzdrowiska. Jego modernistyczna architektura została wkomponowana w krajobraz górski, a wnętrza nawiązują do bogatej historii Krynicy-Zdroju. Na siedmiu kondygnacjach znajduje się 251 stylowych pokoi i apartamentów urządzonych z dbałością o detale. Z okien rozciąga się widok na panoramę Beskidu Sądeckiego, a także zazielenione patio. W hotelu dostępne są miejsca garażowe w podziemnym parkingu.

Goście mogą korzystać z przestronnej restauracji oraz lobby baru wraz z urzekającym tarasem widokowym. W restauracji Aura serwowane są dania łączące smaki europejskiej kuchni górskiej z tym, co unikatowe w regionalnej kuchni Beskidu Sądeckiego. Menu a’la carte, której autorem jest szef kuchni, Mirosław Jabłoński to kreatywne, odważne przełamanie klasyki, ale także szacunek dla lokalności i sezonowości.

Strefa SPA & Wellness została zaprojektowana w oparciu o filozofię wellbeing. W Moon Spa specjaliści wykonują masaże, zabiegi i rytuały w dziewięciu gabinetach. Zaplecze wellness wyróżnia się bogatym kompleksem saunowym z sauną fińską, parową, solną, ziołową, rodzinną oraz grotą lodową. Goście mają do dyspozycji duży, bo 25-metrowy basen wewnętrzny, strefę relaksu z leżakami przy basenie, a także zewnętrzne jacuzzi na hotelowym patio i siłownię.

Belmonte to również miejsce przygotowane do spotkań biznesowych. W hotelu są trzy sale konferencyjne, z których jedna pomieści do 500 osób.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page