top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Hotel 12-14 Stradom House otwarty

Kraków zyskał nowy, pięciogwiazdkowy hotel. 18 kwietnia swoich pierwszych gości przyjął bowiem 12 | 14 Stradom House. Jest drugim obiektem w Polsce z kolekcji Autograph Collection.


Wyrafinowany design, wielowiekowa historia oraz światowe trendy w postrzeganiu gościnności – tego może spodziewać się każdy, kto odwiedzając Kraków szuka wyjątkowego miejsca również do wypoczynku. Hotel położony jest w wibrującym energią sercu miasta, między Zamkiem Królewskim a dzielnicą Kazimierz, w przestrzeni wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Zabytkowy kompleks budynków składa się ze 125 pokoi , dwóch restauracji, baru ulokowanego w majestatycznej, odrestaurowanej, wysokiej na 9m dawnej kaplicy oraz SPA. To tylko niektóre z udogodnień, jakie oferuje 12 | 14 Stradom House, Autograph Collection.


Wnętrze hotelu to aranżacje łączące najwyższą jakość oraz wysublimowane piękno ponadczasowych form i wyjątkowych tekstur. Hotelowe pokoje wyróżnia starannie dobrane, dopracowane do najmniejszego detalu wzornictwo. Nie zabraknie również historycznych akcentów, takich jak w pełni odrestaurowane freski czy sklepienia. Całości dopełniają kameralna biblioteka, skąpane w zieleni patio oraz przestrzenie przeznaczone do organizacji wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Nawiązania do polskiej kultury i tradycji przeniosą gości w podróż po niezliczonych zakamarkach lokalnego dziedzictwa kulturowego.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page