top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Ferie zimowe bez dzieci

Zaktualizowano: 14 kwi

Wypoczynek zimą dodaje sił, dobrej energii i wzmacnia organizm, zwłaszcza jeśli postawimy na relaks w hotelu SPA, za miastem, wśród dorosłych. Taki urlop niesie wiele przyjemności, możliwości odstresowania i kompleksowego zadbania o swój dobrostan.


Udany zimowy urlop często kojarzy się z rodzinnym wyjazdem na narty, ale niezapomniane ferie można spędzić też w hotelu SPA, gdzie korzystając np. z termoterapii i światłoterapii poprawimy samopoczucie – zwykle gorsze w krótkie, zimowe dni bez słońca. Takim miejscem, stworzonym z myślą o relaksie, odprężeniu i regeneracji, jest mazowiecki kompleks Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, który ze względu na pozytywny wpływ natury jest nazywamy Polskim Centrum Biowitalności.Sielska atmosfera, cisza i spokój luksusowego hotelu SPA, przyjaznego dorosłym, weganom i alergikom, położonego z dala od miejskiego pośpiechu i zgiełku, otoczonego 10-hektarowym, zabytkowym parkiem, który zachwyca swą urodą również zimową porą. Do tego wszechobecna holistyczna aura i Biowitalne SPA z relaksującymi masażami i energetycznymi terapiami oraz bogatą w atrakcje strefą wellness. Najlepszy Hotel SPA w Polsce (tytuł Best SPA Hotel w konkursie Perfect SPA Awards 2023) kusi do przyjazdu na zimowe ferie bez dzieci, podczas których można zaopiekować się sobą na każdym poziomie.

- Zimowy urlop można spędzać na różne sposoby. Niektórzy jadą na narty, wybierają znane górskie kurorty, inni wręcz przeciwnie - szukają spokojnych miejsc, z dala od miasta, jego pośpiechu, stresujących sytuacji, gdzie mogą się wyciszyć, odpocząć od codziennego zabiegania i zregenerować siły. Nasz hotel, jako enklawa dla dorosłych (zapraszamy gości powyżej 12 roku życia, ale zdecydowana większość to osoby z pokolenia 30-, 40- i 50-latków) jest chętnie wybierany na pobyty we dwoje i relaks w SPA. – tłumaczy Dorota Tokarska, dyrektor marketingu hotelu Manor House SPA i dodaje: Już od kilku lat obserwujemy, że w zimowe miesiące chętnie odwiedzają nas goście, którzy wolą spędzić ten czas oddając się relaksującym zabiegom i rytuałom, podczas gdy ich nastoletnie dzieci cieszą się białym szaleństwem na zorganizowanych obozach z rówieśnikami. Również dziadkowie i osoby bezdzietne cenią spokojniejszą atmosferę butikowego hotelu SPA, która sprzyja redukcji stresu i głębokiemu relaksowi i przekłada się na poprawę ogólnej kondycji psychofizycznej, a więc zdrowia i zadowolenia z życia. W urokliwych Chlewiskach zimową magię można poczuć zarówno spacerując po rozległym parku Manor House SPA i okolicznych lasach, jak i delektując się ciepłem kominka i klimatycznych wnętrz zabytkowych budynków. Można oddać się relaksującym kąpielom w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera i dr. Keshego, jacuzzi i basenie swim SPA oraz rytuałom saunowym w kompleksie Łaźni Rzymskich. Można też skorzystać z masaży, zabiegów pielęgnacyjnych i terapii energetycznych w Gabinetach Bioodnowy. Pakiet Zima i Ferie to niepowtarzalna okazja na odcięcie się od rzeczywistości i zanurzenie się w błogim spokoju. W ramach tej oferty można wypoczywać dłużej i bardziej kameralnie korzystając z opcji „w tygodniu taniej” oraz wybranych przez siebie zabiegów z menu SPA.

W tym okresie można się cieszyć wszystkimi udogodnieniami luksusowego hotelu w atrakcyjnej cenie i przy mniejszym, niż w wysokim sezonie, obłożeniu. Wśród atrakcji – relaksujący seans na łóżku membranowym, podczas którego masaż ciepłą wodą niesie przyjemne odprężenie, redukcję napięć i dobre samopoczucie. Ponadto Pokojowy Program SPA, w tym kąpiele w kruchach woli ze sproszkowaną perłą i soli himalajskiej w pokojach z wannami, Terapia Biowitalna na kamiennych matach i muzyce harmonizującej czakry oraz uodparniająca haloterapia w Chacie Solnej (jeden seans zastępuje 3 dni spędzone nad morzem).Na zimowy urlop w Manor House SPA w okresie od 15 stycznia do 25 lutego 2024 r. został przygotowany specjalny program dodatkowych atrakcji. Codziennie odbywają się ćwiczenia w basenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa, seanse inhalacyjne w Chacie Solnej, sesje w Łaźniach Rzymskich,  balansowanie plazmą w oparciu o technologię dr. Keshego, energetyzująca terapia na kamiennych matach w Komnacie Biowitalności, można też korzystać z basenu z plazmatyczną, bezchlorową i bezzapachową wodą, która pielęgnuje skórę.

W różne dni tygodnia odbywają się również zajęcia tematycznie, wśród nich m.in.:- koncerty na misy i gongi tybetańskiej, podczas których uczestnicy są poddawani masażowi dźwiękiem;- terapia multifalowa, która działa kompleksowo na organizm, oczyszcza go, wzmacnia i stymuluje do samoleczenia;- odnowa biologiczna w Witalnej Wiosce SPA z saunami: fińską, dymno-ziołową, na podczerwień, ruską banią, ścieżką świetlno-powietrzną, beczkami polskimi, balią japońską i prysznicami wrażeń;- warsztaty makijażowe;- zwiedzanie stadniny z odnową biologiczną dla koni oraz zabytkowej Huty Żelaza w Chlewiskach.

Podczas zimowego urlopu w Manor House SPA, łatwo znaleźć spokój i harmonię. Taki wypoczynek będzie błogim czasem relaksu i regeneracji organizmu.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page