top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Śniadanie Mistrzów w Sofitel Warsaw Victoria

Executive Chef Paweł Kałuski był gospodarzem śniadania, na które zaprosił gwiazdkowych szefów kuchni z Polski i Francji. Emmanuel Renaut 3*, Philippe Mille 2* oraz Przemysław Klima 1*, mieli okazję spróbować sezonowych specjałów w wyjątkowej scenerii. Na dachu hotelu, z którego roztacza się przepiękny widok na panoramę Warszawy Mistrzowie Kuchni wymienili się kulinarnymi doświadczeniami.


Wspomnieni szefowie z gwiazdkami przewodnika Michelin gościli w Sofitel Warsa Victoria przy okazji kulinarnego projektu „Grand Dinners – On the Table”, w ramach którego w dniach 23 oraz 24 maja zorganizowano kolacje prowadzone przez Karola Okrasę w Villa Intrata położonej na terenie wilanowskiej rezydencji króla Jana III.O Marce Sofitel


Sofitel Hotels & Resorts to marka hoteli będących ambasadorem nowoczesnego francuskiego stylu życia, kultury i sztuki na całym świecie. Założona w 1964 r., jest pierwszą międzynarodową marką luksusowych hoteli wywodzącą się z Francji. Oferuje ponad 120 eleganckich i wyjątkowych hoteli w najbardziej cenionych miejscach na świecie. Emanując wyrafinowanym i dyskretnym wyczuciem nowoczesnego luksusu, zawsze łączy odrobinę francuskiej dekadencji z lokalną kulturą. Kolekcja Sofitel obejmuje takie godne uwagi hotele jak Sofitel Paris Le Faubourg, Sofitel London St James, Sofitel Monachium Bayerpost, Sofitel Rio de Janeiro Ipanema, Sofitel Washington DC Lafayette Square, Sofitel Sydney Darling Harbour i Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort. Sofitel jest częścią grupy Accor, światowego lidera w dziedzinie podróży i stylu życia, która zaprasza gości do odkrywania wyjątkowych doznań w ponad 5200 hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i rezydencjach, a także około 10 000 najlepszych domów prywatnych na całym świecie w ponad 110 krajach.


www.sofitel-victoria-warsaw.com

コメント


bottom of page