top of page
erisspa

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Weekend w SPA

Poczuj chwilę pełnego relaksu dzięki połączeniu wypoczynku w Hotelu SPA Dr Irena Eris oraz specjalnej kompozycji zabiegów w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris, które na długo utrwalą poczucie relaksu. Poczuj chwilę pełnego relaksu dzięki połączeniu wypoczynku w Hotelu SPA Dr Irena Eris oraz specjalnej kompozycji zabiegów w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris, które na długo utrwalą poczucie relaksu.

bachledaspa

Relaks i regeneracja w górach

Bachleda Resort Zakopne

Zanurz się w wyjątkowej atmosferze odprężenia i relaksu. Zabiegi i rytuały Bachleda Resort Spa pozwolą Ci osiągnąć pełen dobrostan i holistyczny relaks. Relaksacyjny masaż ciała oraz unikalna forma japońskiej sztuki masażu twarzy, która oznacza "Starożytną drogę do Piękna". 

havetspa

Pakiet Medyczny nad morzem

Havet Hotel w Dźwirzynie

Dwudniowy pobyt w Hotelu Havet i jeden zabieg dziennie, zgodnie z zaleceniami fizjoterapeuty: okład borowinowy, leczniczy masaż częściowy lub wybrane zajęcia ruchowe. codzienna dawka leczniczej wody do picia na wzmocnienie organizmu, zdrowe śniadania oraz jedna z najlepszych restauracji w Polsce - Magia Lubczyku - z pysznymi oraz treściwymi potrawami.

rynspa

Witalna odnowa na Mazurach

Hotel Zamek Ryn

Pakiet regeneracyjny stanowi antidotum na wyzwania z roku 2021. Regeneracja (szczególnie po COVID-19), wzmocnienie odporności i oddychanie pełną piersią to prezent od Zamku i tutejszej natury. Jest  to rozszerzony pakiet zabiegów w SPA Zamku w Rynie, który zakłada sześciodniowy cykl pomiarów i zabiegów oraz pełny wstęp do centrum rekreacji, saun, basenu oraz sali fitness.

żubrówkaspa

Relaks w Puszczy

Hotel Żubrówka w Białowieży

Pozwól sobie na szybki relaks w otoczeniu Puszczy Białowieskiej. Pakiet z masażem klasycznym lub rozszerzonymi zbiegami. Dodatkowo bezpłatne korzystanie bez ograniczeń z niepowtarzalnego kompleksu basenowego utrzymanego w scenerii puszczańskiej: basenu rekreacyjnego, przeciwfali, hydromasaży, pieczary wodnej z atrakcjami, sauny fińskiej, sauny parowej, sauny na podczerwień, dwóch jacuzzi. Regionalne śniadania oraz wyjątkowy obiad bądź kolacja w Restauracji Żubrówka.

bottom of page