top of page
havethotelwielkanoc

Wielkanoc nad morzem z rodziną

Hotel Havet Resort & SPA

HAVET Hotel Resort & Spa to idealne miejsce na spędzenie rodzinnych Świąt Wielkanocnych i powitanie wiosny w relaksującej atmosferze. W ramach pakietu, goście mogą zarezerwować pokój z widokiem na morze i prywatnym jacuzzi na tarasie. Oferowane są uroczyste świąteczne śniadania w formie bufetu, obiadokolacje, a także specjalne menu dla dzieci. Goście mają nielimitowany dostęp do kompleksu wodno-termalnego oraz uczestniczą w świątecznym programie, obejmującym uroczyste poświęcenie pokarmów Wielkanocnych, koncerty z muzyką na żywo oraz animacje tematyczne dla najmłodszych. Dla dzieci dostępny jest codzienny pakiet zabaw z animatorami, warsztaty tworzenia wielkanocnych symboli, przygotowanie koszyków wielkanocnych, poszukiwanie jajek niespodzianek, rodzinny konkurs na najpiękniejszą pisankę oraz Śmigus-dyngus na basenie pod czujnym okiem animatorów.

złotygrońwielkanoc

Wielkanoc na Złotym Groniu

Hotel Złoty Groń

Spędź rodzinne Wielkanocne w Istebnej, ciesząc się panoramicznym widokiem na góry. Odkryj urok wiosennego Beskidu, uczestnicząc w świętowaniu przy tradycyjnym stole pełnym kulinarnej tradycji. Weź udział w uroczystym Śniadaniu Wielkanocnym z tradycyjnym menu oraz w specjalnym obiedzie wielkanocnym z słodkim bufetem kawowym. Dla najmłodszych przygotowano ekscytujący program animacji, a w Lany Poniedziałek czeka ich Śmigus Dyngus Piana Party na basenie. Dodatkowo, w niedzielę wieczorem odbędzie się kolacja przy górskim ognisku z udziałem kapeli góralskiej. Pakiet uwzględnia także tradycyjne święcenie pokarmów, a koszyczek wielkanocny można nabyć za dodatkową opłatą. Odkryj radość świąt Wielkiej Nocy z dala od zgiełku miasta, w beskidzkiej ciszy, wśród bliskich osób.

radissonkołobrzegwielkanoc

Wielkanoc w Kołobrzegu

Hotel Radisson Resort 

Spędźcie wyjątkowe święta Wielkanocne w Radisson Resort Kołobrzeg, gdzie atrakcje dla całej rodziny czekają na Was! Aquapark bez limitu czasowego zapewni niezapomnianą wodną zabawę dla dzieci, a bogaty program animacji obejmuje warsztaty plastyczne, szukanie wielkanocnych jajek, Śmigus Dyngus w Aquaparku, kino, dyskotekę, pokaz magii i wiele innych atrakcji. Dodatkowo, dla rodziców z dziećmi przewidziano warsztaty kulinarne i kreatywne, w tym ozdabianie koszyczków wielkanocnych. Wielkanocny pakiet obejmuje nocleg w komfortowych pokojach, śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, ofertę specjalną na zabiegi w H2O SPA, nieograniczony dostęp do Basenu Infinity na 5 piętrze i wiele innych. Ponadto, zorganizowany zostanie specjalne przywitanie zajączka wielkanocnego przy recepcji, a także warsztaty kulinarne "Mistrzowie pizzy" i kreatywne przygotowanie koszyczków wielkanocnych dla dzieci i rodziców. Niech te święta będą pełne wyjątkowych doświadczeń!

tremontiwielkanoc

Wielkanoc w Karpaczu

Hotel Tremonti Ski & Bike Resort

Spędź Wielkanoc w górach w Hotelu Tremonti Karpacz, korzystając z wyjątkowego pakietu obejmującego 3-dniowy lub dłuższy pobyt. W cenie pakietu znajdziesz koszyczek wielkanocny, śniadania w formie bufetu, uroczyste śniadanie wielkanocne, świąteczne obiadokolacje, słodki bufet, codzienne obiadokolacje,nielimitowany dostęp do Strefy Relaksu w Grotta SPA oraz rodzinne wycieczki piesze lub rowerowe z przewodnikiem. werów, oraz korzystania z serwisu rowerowego. To doskonała okazja na rodzinny wypoczynek w atmosferze świątecznej radości i wiosennej przyrody.

platinumwielkanoc

Wielkanoc w Szklarskiej Porębie

Hotel Platinum Mountain

Hotel Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie serdecznie zaprasza na wyjątkowy pakiet "Wielkanoc przy Rodzinnym Stole - Sala Ametyst". Podczas tego niezapomnianego pobytu na powitanie otrzymasz słodki upominek, a w Niedzielę Wielkanocną czeka Cię uroczyste Rodzinne Śniadanie w formie bufetów przygotowanych przez Szefa Kuchni. Dodatkowo, otrzymasz koszyczek wielkanocny z możliwością poświęcenia święconki w miejscowym kościele. Każdego dnia świątecznego będziesz mógł cieszyć się uroczystymi śniadaniami i obiadokolacjami. Dla dzieci i dorosłych przygotowano bogaty program animacji oraz kreatywne warsztaty w klimacie Wielkanocnym. Wieczory umilą Ci występy z muzyką na żywo w wybrane dni. Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane Święta Wielkanocne w niepowtarzalnym klimacie Platinum Mountain Hotel.

bachledakasprowywielkanoc

Wielkanoc w Zakopanem z rodziną

Hotel Bachleda Kasprowy

Spędź niezapomniane Wielkanocne Święta u podnóża Tatr, korzystając z wyjątkowego pakietu pełnego rodzinnych atrakcji. W skład pakietu wchodzi uroczyste Śniadanie Wielkanocne z niespodziankami, muzyką na żywo i koszyczkiem do święcenia. Dodatkowo, uczestnicz w konkursie Wielkanocnym z nagrodą w postaci weekendowego pobytu w Bachleda Hotel Kasprowy. Ciesz się nielimitowanym dostępem do Strefy Aqua, obejmującej basen z wodą termalną, zjeżdżalnie dla dzieci, saunę, wannę z hydromasażem i pięknym widokiem na panoramę Tatr. Skorzystaj również z nieograniczonego wstępu do Strefy Relaksu z saunami suchymi i mokrymi, tężnią solną, tepidarium, caldarium oraz całoroczną strefą zewnętrzną z trzema wannami Spa. Dostęp do siłowni z profesjonalnym sprzętem TECHNOGYM oraz 50% rabatu na parking niestrzeżony lub strzeżony to dodatkowe udogodnienia. Ponadto, korzystaj z bezpłatnego wifi, przedłużenia doby hotelowej o godzinę 16:00 w dniu wyjazdu, strefy Kids Club Kaspruś oraz animacji dla dzieci prowadzonych przez profesjonalnych animatorów.

bottom of page