top of page

Złoty Groń Resort & Spa

Hotel ****

Istebna 593

43-470 Istebna

+48 33 444 18 88

recepcja@hotelzlotygron.pl

Złoty Groń Resort & Spa - miejsce inspirowane naturą

Na samym szczycie Złotego Gronia (710 m n.p.m.) pośród malowniczych beskidzkich łąk powstał hotel z inspirującym widokiem na cztery strony świata. 

Niezwykła lokalizacja pozwala cieszyć się krystalicznym powietrzem i widokiem sięgającym horyzontu we wszystkich kierunkach. Wysokość Złotego Gronia wynosząca 710 m n.p.m. daje szansę dostrzec z wielu pokoi w pogodny dzień panoramę Tatr. Wszystko to sprawia, że nasz hotel w Istebnej jest jednym z piękniej położonych górskich obiektów w tej części Beskidów.

Wczytując się w magiczną historię okolicznych miejscowości, staraliśmy się stworzyć miejsce, które czerpiąc z bogatej tradycji regionu zapewni komfortowy nocleg w górach, którego oczekuje współczesny turysta, biznesmen czy osoba poszukująca chwil wytchnienia i relaksu w bliskim kontakcie z naturą.

Hotel Złoty Groń zrodził się z marzeń i miłości do gór. Lokalna tradycja, historia i tożsamość Beskidów zarówno dotycząca sztuki, jak i kultury kulinarnej stała się dla nas kopalnią inspiracji. Wiele lat przygotowań i tworzenia oraz weryfikowania planów pozwoliło stworzyć miejsce, które opowiada nowoczesnym językiem o tradycji i kulturze regionu, oferując jednocześnie oczekiwany przez Gości odpoczynek.

Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Facebook Post (4).png
  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
bottom of page