top of page
Projekt bez tytułu - 2022-12-09T103042.847.png

Wielkanoc w górach

Hotel Arłamów

Spędź Wielkanoc w kompleksowym hotelu z widokiem na góry oraz dostępem do olbrzymiej strefy rekreacyjnej. Dla miłośników SPA, Hotel Arłamów przygotował trzypoziomową strefa luksusu, spokoju, relaksu i odnowy w górskiej scenerii. Z okazji Wielkanocy natomiast odbywać się będą animacje dziecięce oraz wspólne święcenie koszyków.

Projekt bez tytułu - 2022-12-09T112421.247.png

Wielkanoc nad morzem

HAVET Hotel Resort & Spa

Święta Wielkanocne to czas, który powinno się spędzać w rodzinnym gronie. Aby w tym roku tych wspólnych chwil było jak najwięcej, spędź je w Havet Hotel w Dźwirzynie i wypocznij w Wielkanoc. W ramach obchodów świątecznych odbędzie się uroczyste poświęcenie pokarmów Wielkanocnych w Wielką Sobotę. Dla najmłodszych zostaną przeprowadzone tematyczne świąteczne animacje taneczne oraz manualne. Po śniadaniu Wielkanocnym wszyscy zostaną zaangażowani w poszukiwanie jajek. Ostatni dzień w strefie basenowej odbędzie się Śmigus-dyngus. 

Projekt bez tytułu - 2022-12-09T112508.523.png

Wielkanoc na Mazurach

Hotel Zamek Ryn

Kawałek Wielkanocnego nieba w samym sercu Mazur i kawałek Wielkanocnego mazurka na zamkowym Dziedzińcu. Nieskończenie wiele pomysłów na świąteczny czas w bliskim otoczeniu przyrody i Najbliższych. Kulinarna i kulturalna wyprawa z przepysznymi wspomnieniami. Pomysł absolutnie w punkt na wymarzone Święta.

bottom of page