top of page
aries zakopane.jpg

Wielkanoc w Zakopanem

Hotel Aries Zakopane

Wielkanoc pod Tatrami to wyjątkowy czas – góralskie tradycje, bogactwo kolorów i odradzająca się do życia przyroda zachęcają, by spędzić te chwile w miejscu stworzonym do wiosennego odprężenia i wypoczynku. Wspólny przejazd dorożką, święcenie „kosołek”, uroczyste Wielkanocne śniadanie w gronie najbliższych, a także tradycyjna „polewacka” w Lany Poniedziałek to niezapomniane wspomnienia dla całej rodziny.

Projekt bez tytułu - 2022-12-09T112421.247.png

Wielkanoc nad morzem

HAVET Hotel Resort & Spa

Święta Wielkanocne to czas, który powinno się spędzać w rodzinnym gronie. Aby w tym roku tych wspólnych chwil było jak najwięcej, spędź je w Havet Hotel w Dźwirzynie i wypocznij w Wielkanoc. W ramach obchodów świątecznych odbędzie się uroczyste poświęcenie pokarmów Wielkanocnych w Wielką Sobotę. Dla najmłodszych zostaną przeprowadzone tematyczne świąteczne animacje taneczne oraz manualne. Po śniadaniu Wielkanocnym wszyscy zostaną zaangażowani w poszukiwanie jajek. Ostatni dzień w strefie basenowej odbędzie się Śmigus-dyngus. 

Projekt bez tytułu - 2022-12-09T112508.523.png

Wielkanoc na Mazurach

Hotel Zamek Ryn

Kawałek Wielkanocnego nieba w samym sercu Mazur i kawałek Wielkanocnego mazurka na zamkowym Dziedzińcu. Nieskończenie wiele pomysłów na świąteczny czas w bliskim otoczeniu przyrody i Najbliższych. Kulinarna i kulturalna wyprawa z przepysznymi wspomnieniami. Pomysł absolutnie w punkt na wymarzone Święta.

żubrówka wielkanoc2.jpg

Wielkanoc na Podlasiu

Hotel Żubrówka

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do spędzenia tak radosnych chwil w roku, jakimi są Święta Wielkanocne, w gronie najbliższej rodziny i znajomych. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy czas spędzony w naszym hotelu pozwoli zapomnieć przynajmniej na chwilę o codziennych obowiązkach!

zlotygronwielkanoc.jpg

Wielkanoc w Beskidach

Hotel Złoty Groń

Zapraszamy na rodzinne Święta Wielkanocne w Beskidach. Oferta obejmuje noclegi w komfortowych pokojach, śniadania, obiadokolacje oraz uroczyste śniadanie i obiad Wielkanocny. Dodatkowo, oferujemy nieograniczony tradycyjne Wielkanodne święcenie pokarmów, dostęp do strefy wellness oraz wiele atrakcji dla dzieci, takich jak animacje, kino bajkowe, sale zabaw i jaskinia bajek.

Projekt bez tytułu - 2022-12-09T103042.847.png

Wielkanoc w górach

Hotel Arłamów

Spędź Wielkanoc w kompleksowym hotelu z widokiem na góry oraz dostępem do olbrzymiej strefy rekreacyjnej. Dla miłośników SPA, Hotel Arłamów przygotował trzypoziomową strefa luksusu, spokoju, relaksu i odnowy w górskiej scenerii. Z okazji Wielkanocy natomiast odbywać się będą animacje dziecięce oraz wspólne święcenie koszyków.

Projekt bez tytułu - 2023-03-13T173838.494.png

Wielkanoc w Małej Wsi

Pałac Mała Wieś

W czasie świąt marzysz o wypoczynku w gronie najbliższych ? Pałac Mała Wieś pod Warszawą to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Spędź spokojne święta w naszym hotelu, pełne smaku wyśmienitych i tradycyjnych potraw. Odpręż się podczas zabiegów w Ukrytej Komnacie Welness SPA. Cudowna, rodzinna atmosfera, profesjonalna obsługa i wyśmienita kuchnia sprawią, że święta spędzone w naszym Hotelu przyniosą same niezapomniane wrażenia. Chcesz poczuć bliskość natury, oddychać świeżym powietrzem z dala od zgiełku wielkich miast i poczuć ducha historii?

bottom of page