top of page

The Loom Hotel

Hotel ****

Ogrodowa 21

91-065 Łódź

+48 42 292 88 00

recepcja@loom.com.pl

Hotel uszyty na miarę.

Podczas aranżacji wnętrz hotelu zainspirowaliśmy się przemysłem włókienniczym, co doskonale oddaje nazwa hotelu, ponieważ „Loom” w języku angielskim oznacza warsztat tkacki. Włókiennictwo odegrało kluczową rolę w historii Łodzi. Pomimo niespełna 200-letniej historii, miasto stało się największym ośrodkiem przemysłu włókienniczego w Królestwie Polskim i drugim po Moskwie centrum włókiennictwa w Imperium Rosyjskim. Tu funkcjonowały wielkie zakłady: Poznańskich, Scheiblerów, Grohmanów.

Nasz czterogwiazdkowy obiekt hotelowy znajduje się tuż przy kompleksie handlowo-usługowym Manufaktura. Odwiedź nas i poczuj klimat “Ziemi Obiecanej”, miejsca w którym rodziły się wielkie inwestycje i spełniały się marzenia o fortunie!

Dogodna Lokalizacja.

Nowoczesna, jak i historyczna strona miasta.

Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Manufaktura, ulicy Piotrkowskiej, Placu Wolności, Muzeum Miasta Łodzi oraz wielu innych atrakcji. Lokalizacja naszego obiektu pozwala na szybkie dotarcie do najpopularniejszych miejsc w mieście. Hotel The Loom jest idealnym miejscem zarówno dla gości odwiedzających Łódź prywatnie, jak i tych podróżujących służbowo.

Obiekt oferuje 76 komfortowych, przestronnych pokoinawiązujących do słynnych łódzkich loftów. Do dyspozycji naszych gości są pokoje: Double StandardTwin Standardoraz Triple, jak również pokoje o podwyższonym standardzie - Double deLuxe oraz apartament. Goście mogą bezpłatnie korzystać z sauny i sali fitness.

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Facebook Post (4).png
bottom of page