top of page
SYLWESTER

Sylwester nad morzem

Hotel Havet Resort & SPA

Szum fal, zapach sosnowego lasu i piaszczyste wydmy, a do tego sylwestrowe kreacje i magiczny pokaz sztucznych ogni! To wszystko czeka Cię podczas pobytu Sylwestrowego w HAVET Hotel. Ostatnia noc w roku musi posiadać odpowiednią oprawę!

Projekt bez tytułu - 2022-12-04T151800.440.png

Sylwester w Białowieży

Hotel Żubrówka Białowieża

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra 2022/2023 w szampańskiej atmosferze! W tym roku czekają na Was aż trzy dni zabawy w Hotelu Żubrówka w Białowieży. W piątkowy wieczór - biesiada przy ognisku w sercu Puszczy Białowieskiej z regionalnym menu i akompaniamentem grajka, animacje dla dzieci i dorosłych. W noc sylwestrową natomiast zostaniecie powitani szampanem oraz muzyką na żywo w wykonaniu doskonałego zespołu muzycznego Dream Team Live Band. Oprócz tego moce atrakcji i wykwintna kolacja przygotowana specjalnie na tą okazję przez Łukasza Rakowskiego. Ze względu na mieszkańców Puszczy Białowieskiej oraz czworonożnych Gości nie odbędzie się pokaz sztucznych ogni i skupiamy się na imprezie tanecznej!

Projekt bez tytułu - 2022-12-04T193723.775.png

Sylwester w Arłamowie

Hotel Arłamów

Świętuj powitanie Nowego Roku 2023 w niepowtarzalnym Hotelu**** Arłamów ! Na stoku, na lodowisku, w Spa lub Centrum Sportowym. W noc sylwestrową odbędą się tutaj dwa bale sylwestrowe: dla dorosłych oraz dla dzieci! Na głównej scenie odbędzie się koncert zespołu ENEJ! Przywitaj nowy rok z najlepszym widokiem w polskich górach.

Projekt bez tytułu - 2022-12-04T200049.144.png

Luksusowy sylwester w Krakowie

Bachleda Luxury Hotel

Zapraszamy do jednych z najpiękniejszych wnętrz w Krakowie, gdzie wykwintne dania, wina dobrane przez sommeliera, blask świec oraz klimatyczna muzyka pozwolą powitać Nowy Rok we wspaniałej atmosferze. Specjalnie dla swoich gości Hotel Bachleda przygotował możliwość wyboru opcji wyjątkowej, pięciodaniowej degustacyjnej kolacji sylwestrowej z wine pairingiem. Możliwość dokupienia wine pairingu na końcowym etapie rezerwacji. 

Projekt bez tytułu - 2022-12-04T201447.556.png

Sylwester w Jurze

Poziom 511 Design Hotel & SPA

Zaplanuj zabawę sylwestrową na Jurze już dziś. Rozpocznij nowy, lepszy rok, w chillout’ owym klimacie, z muzyką na żywo, z uroczystą kolacją i zwiedzaniem Zamku Ogrodzieniec. Toast noworoczny wypijemy pod gwiazdami na polanie przy skale. A w Nowy Rok zregenerujesz się w otoczeniu natury, możesz też skorzystać z dobrodziejstw hotelowego SPA.

Projekt bez tytułu - 2022-12-04T203256.981.png

Sylwester w Krakowie

Bachleda Resort Zakopane

Spędź Sylwestra w otoczonej malowniczymi, zimowymi krajobrazami górskiej rezydencji. Wypoczywaj w dobrym stylu, otoczony podhalańską gościnnością w Bachleda Residence Zakopane, hotelu inspirowanym tradycją. W sylwestrową noc zaprosimy Państwa na wyborną kolację przy dźwiękach muzyki na żywo, w kameralnych wnętrzach Restauracji La Prima, by w szampańskim nastroju i w gronie najbliższych wznieść toast na powitanie Nowego Roku.

Projekt bez tytułu - 2022-12-04T204127.825.png

Sylwesterowa domówka w Karpaczu

Hotel Tremonti Ski & Bike Resort

Propozycja dla tych, którzy chcą spędzić Sylwestra w kameralnym towarzystwie w gronie najbliższych. Pora zacząć noworoczne odliczanie, to będzie Sylwester pełen dobrej energii i pięknych wspomnień! Wyjątkowo pyszne śniadania w stylowej Restauracji Gusto z live cookingiem i szampańskie noworoczne śniadanie z bąbelkami Prosseco! Sama impreza będzie przebiegać w akompaniamencie specjalnie przygotowanych przekąsek oraz kolacji w Restauracji Gusto, w której odbędzie się również koncert sylwestrowy.

Projekt bez tytułu - 2022-12-04T205230.798.png

Powitanie nowego roku w Zakopanem

Hotel Crocus

Świętuj Nowy Rok w Zakopanem razem z Hotelem Crocus i przygotuj się na 4-dniowe pożegnanie starego roku i huczne przywitanie nowego! W przedzień Sylwestra udacie się na zimowy kulig zakończony kolacją grillową z kapelą góralską i animacjami dla dzieci i dorosłych. Bal Sylwestrowy w stylu Ameryki z lat 50-tych z atrakcjami i zabawami rodem z amerykańskich filmów. Dodatkowo odbędzie się osobny bal Sylwestrowy dla najmłodszych z animacjami i świetną zabawą!​​

Projekt bez tytułu - 2022-12-04T210739.397.png

Sylwester "Ryno de Janeiro" na Mazurach

Hotel Zamek Ryn

Sylwester w gorącym "Ryno de Janeiro" To najbardziej entuzjastyczny wieczór i gorąca impreza na Zamku. Energetyczna muzyka, olśniewające stroje tancerek i intensywne kolory dań i trunków dla Tych, którzy chcą wejść w Nowy Rok z pozytywną energią i wyjątkowymi wspomnieniami. Przy rytmicznych dźwiękach samby i wszechobecnych rytmach bębnów czas na zamkowym Dziedzińcu zatrzyma się w miejscu, a radość wypełni nas całkowicie.​​

Projekt bez tytułu - 2022-12-08T194014.602.png

Bal Sylwesterowy w Szklarskiej Porębie

Hotel Mercure Szklarska Poręba

Powitaj Nowy Roku w luksusowym hotelu w górach. Impreza sylwestrowa Jazz & Cocktail, kolacja z popisowymi daniami Szefa Kuchni, muzyka na żywo i beztroska atmosfera świętowania – to wszystko czeka na Was w stylowym Mercure Hotel w Szklarskiej Porębie.​​

Projekt bez tytułu - 2022-12-08T194033.114.png

Sylwester z tangiem w tle

Hotel Quadrille Relais & Chateaux

Zapraszamy na mistrzowskiego Sylwestra w Hotelu Quadrille!

Na początek uraczymy Państwa powitalnym drinkiem, który będzie wstępem do kulinarnej uczty w Białym Króliku. Szef kuchni Dawid Bielecki skomponował na tę okazję specjalne menu dostępne w wersji mięsnej oraz wegańskiej. Jego propozycja na tę szczególną noc to 7 wyjątkowych kulinarnych momentów, w której odnajdziecie Państwo regionalne nuty.

Po uroczystej kolacji zaprosimy Państwa do klimatycznego Pubu 10/6 na wyjątkowy występ w wykonaniu znanych trójmiejskich artystów, którzy zabiorą Państwa w podróż do Argentyny, a konkretnie do Buenos Aires, skąd wywodzi się tango.

Nowy Rok wspólnie przywitamy utworem “Por una cabeza”(“Nie żałuj niczego”) oraz kieliszkiem Cavy. Wieczór będą Państwo mogli kontynuować w naszym pubie czy dźwiękach muzyki klubowej.

bottom of page