top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

ZOSTAW ZATŁOCZONE PLAŻE I RUSZAJ W GÓRY!

Lada moment Polacy zaczną masowo zmierzać w stronę morza. Warto dla odmiany zmienić kierunek i ruszyć w góry. Co niezwykłego czeka na nas, np. w Szklarskiej Porębie?JAK WYBRAĆ MIEJSCE WYJAZDU?

Poprzez rewolucję technologiczną i powszechny dostęp do internetu, możliwości znalezienia doskonałego miejsca na wakacyjny wypoczynek stały się niemal nieograniczone. Wystarczy zaledwie kilka chwil, by znaleźć dziesiątki miast czy kurortów, które będą w największym stopniu odpowiadać naszym preferencjom. Z tego względu wiele osób stawia na kierunki nietypowe, dotychczas nieodkryte i z pewnością mniej zatłoczone niż nadbałtycka plaża w środku lata. Taką perełką na mapie Polski jest Szklarska Poręba.


DLACZEGO SZKLARSKA PORĘBA?

Szklarska Poręba to miasto warte odwiedzenia z co najmniej trzech powodów - piękne plenery, majestatyczne góry i nieskalana przyroda. To doskonałe miejsce dla osób zmęczonych codzienną gonitwą, dużym miastem i ciężką pracą. Tu można prawdziwie odpocząć zarówno fizycznie, jak i mentalnie.

- Niezwykły klimat okolicy można poczuć także w murach Norweskiej Doliny – sieci willi, których architektura nawiązuje do fenomenu Doliny Siedmiu Domów. Już od końca XIX wieku osiedlały się tu środowiska artystyczne, których wyjątkowy klimat towarzyszy podróżującym po dziś dzień – zaznacza Marcin Rogoża, właściciel Norweskiej Doliny.


PRZYRODA I LUKSUS

Szklarska Poręba to nie tylko przyroda. Ekskluzywne wille Norweskiej Doliny kuszą unikalną architekturą, norweskim stylem i luksusem.

- Norweska Dolina to połączenie norweskiej natury i relaksu. To miejsce, gdzie człowiek spotyka się z pięknem środowiska. Bardzo zależy nam, by goście przybywający na urlop wakacyjny mieli możliwość prawdziwego odpoczynku. U nas można się zatrzymać i nabrać sił na kolejne miesiące pracy. Dodatkowo w czasie wakacji czeka mnóstwo atrakcji, sportowych, muzycznych i kulturalnych - dodaje Marzena Mielczarek, Dyrektor Generalna Norweskiej Doliny.

Nowe horyzonty, jakie otwiera przed nami wciąż nieodkryte południe Polski, przyciąga swoją tajemniczością i inspirującą aurą. Każdy, kto choć raz zazna klimatu panującego w tym regionie, z pewnością zechce tu powrócić.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page