top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

TAJEMNICZA KUCHNIA LASU - SPEKTAKL KULINARNY

24 sierpnia przeniesiemy się do magicznego świata lasu, drzew i jeziora. W ogrodzie hotelu Natura Residence**** Business & SPA Siewierzu odbędzie się kolacja inspirowana tajemniczą kuchnią lasu. Niezapomniane doznania smakowe nad brzegiem jeziora, polskie, letnie smaki, lokalne produkty, degustacja swojskich nalewek i win.Kolację zaplanowano tak, aby każdy Gość mógł wziąć w niej interaktywny udział. Całe wydarzenie owiane jest tajemnicą. Goście do samego końca nie będą wiedzieli co wyląduje na talerzu i w jaki sposób będą mogli to skonsumować. Będzie to uczta nie tylko dla podniebienia, ale również dla wszystkich naszych zmysłów.


Dania przygotowane będą przez najlepszych kucharzy z całej Polski, uznanych i docenianych artystów kulinarnych. Będzie to jedyna okazja dla wszystkich smakoszy oraz pasjonatów kuchni, aby skosztować potraw od najlepszych twórców, z najlepszych restauracji w kraju, w jednym miejscu, w jednym czasie.

Oto oni:

Dawid Klimaniec, Restauracja FIGA

Kasia Rogowska, Cadenza

Dariusz Stefaniak, Kogut i Kurka

Norbert Koch, BOCCA BAR

Bartosz Turowski, Restauracja Cucina

Dominik Duraj, Restauracja Villa Gardena

Przemysław Kasprzak, Restauracja Villa Gardena

Radoslaw Loranc, Restauracja Decompresja, Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Przemysław Błaszczyk, Mañana Bistro & Wine Bar

oraz gospodarz imprezy Grzegorz Miśta, Restauracja Bluebell, Hotel Natura Residence

Kolację poprowadzi Adam Gessler.

Podczas wieczoru zabrzmią utworzy Elektrycznych Gitar, ponieważ na naszej scenie pojawi się Kuba Sienkiewicz Kwartet Jurajski.


Rezerwacje: recepcja@naturaresidence.pl

Cena: 200 zł/osoba (7 setów tasting menu, alkohol w postaci lokalnych nalewek i win, koncert Kuba Sienkiewicz Kwartet Jurajski, niezapomniane doznania dla ciała i duszy przez cały wieczór). Limitowana ilość miejsc.

Dla Gości biorących udział w kolacji proponujemy możliwość rezerwacji pokoju dwuosobowego w cenie pokoju jednoosobowego.

Szykuje się znakomity Spektakl Kulinarny!

Comments


bottom of page