top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Szybkie testy na koronawirusa w sieci hoteli Radisson

Radisson Hotel Group uruchamia program szybkich i niedrogich testów COVID-19. Po jego pełnym wdrożeniu każdy hotel zapewni gościom i uczestnikom spotkań odpowiednio przygotowane miejsce oraz profesjonalną usługę przeprowadzenia testu PCR.

Kompleksowy program testów został wprowadzony, by zapewnić bezpieczeństwo w czasie stopniowego powrotu gospodarki do swobodnego przemieszczania się i organizacji wydarzeń biznesowych.

Nowy program testowania jest rozszerzeniem kompleksowego Protokołu Bezpieczeństwa – Radisson Hotels Safety Protocol – wprowadzonego przez Radisson Hotel Group w 2020 roku.

Do przestrzegania protokołów zobowiązane są wszystkie hotele sieci na całym świecie. Wprowadzenie testów PCR jest też uzupełnieniem oferty pokoju hybrydowego i spotkań hybrydowych w ramach Hybrid Meeting Solutions, która wspiera gości i klientów z całego świata w organizacji różnego typu wydarzeń.

Usługa szybkiego testowania będzie dostępna w hotelach uczestniczących w programie w wybranych krajach, w tym w Polsce. - Możliwość oferowania szybkich testów gościom oraz profesjonalistom zajmującym się organizacją spotkań, imprez i konferencji to kolejny krok w kierunku bezpiecznego powrotu do aktywnych podróży indywidualnych i biznesowych. Oferujemy w ten sposób gościom i uczestnikom wydarzeń spokój ducha i pewność, że znajdują się w bezpiecznym i zdrowym środowisku – mówi Chema Basterrechea, Executive Vice President & Chief Operating Officer Radisson Hotel Group EMEA

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bình luận


bottom of page