top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Sylwester bez fajerwerków w Hotelach SPA Dr Irena Eris

Hotele SPA Dr Irena Eris po raz kolejny zamiast witać hucznie fajerwerkami Nowy Rok podczas zabawy sylwestrowej, zrezygnowały z ich zakupu i przekazały donację na rzecz organizacji zajmujących się ochroną zwierząt.

Hasłem Hoteli SPA Dr Irena Eris jest „Luksus blisko natury”, gdyż właśnie natura jest ich bezcennym walorem. Dzięki niej panuje dookoła hoteli spokój, można oddychać czystym powietrzem, ukoić zmysły podczas spaceru, nacieszyć oczy bajkowym widokiem, ale zaznać także swoistej naturoterapii. Każdy z trzech Hoteli SPA Dr Irena Eris – w Krynicy-Zdroju, Polanicy-Zdroju czy na Wzgórzach Dylewskich otoczony jest Parkiem Krajobrazowym, a zieleń wręcz wdziera się do wnętrz każdego z nich. Natura to również zwierzęta, które zamieszkują przyległe obszary leśne. Dlatego w trosce o ich dobrostan od kilku lat w Hotelach SPA Dr Irena Eris sylwester jest obchodzony bez fajerwerków i petard.


Hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie


Strzelanie, jak się potocznie mówi, stanowi zagrożenie nie tylko dla zwierząt domowych i gospodarskich, ale także dla zwierząt dzikich, a w szczególności dla ptaków. Spłoszone z nocnego czuwania ptaki wzlatują i w panicznym locie uderzają śmiertelnie w przeszkody lub doznają zawału. Szkód doznają również zwierzęta leśne, zwłaszcza te zapadające w sen zimowy, które wybudzone hałasem czy błyskami mogą potem nie przetrwać zimy.


Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój


Dlatego po raz kolejny Hotele SPA Dr Irena Eris nie tylko zrezygnują z powitania Nowego Roku fajerwerkami, ale tradycyjnie wspierają organizacje zajmujące się ochroną i opieką nad zwierzętami. Każdy z Hoteli SPA Dr Irena Eris – Wzgórza Dylewskie, Krynica Zdrój i Polanica Zdrój - przeznaczył w tym roku donację na odpowiednią lokalną organizację: Fundację Albatros w Dywitach, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Krynicy-Zdroju i Fundację Pod Psią Gwiazdą w Kłodzku.


Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój


Noc sylwestrowa może być szampańską, udaną zabawą, ze świadomością troski o dobro środowiska. Bawić się można bowiem na wiele innych sposobów, nie szkodliwych dla świata przyrody.

Oferty pobytowe Hotelu Dr Irena Eris znajdziecie na naszej stronie w zakładce OFERTY.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page