top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Robert De Niro buduje swój hotel wraz z restauracją w Warszawie!

Robert De Niro wraz ze wspólnikami w osobach producenta filmowego Meir Teper oraz cenionego szefa kuchni - Nobu Matsuhisa planują otworzyć w Warszawie Hotel Nobu. Otwarcie planowane jest na początek 2020 roku.Znany na całym świecie amerykański aktor m.in. z takich filmów jak "Wciekły Byk", Taksówkarz", "Ojciec Chrzestny", "Harry Angel", "Nietykalni", "Chłopcy z ferajny", "Przylądek Strachu", "Przebudzenia" czy "Praktykant" wraz ze wspólnikami wymyślili działającą na pięciu kontynentach markę hotelowo-restauracyjną Nobu Hospitality już pod koniec lat 80. w Los Angeles. Wówczas aktor był pod niesamowitym wrażeniem restauracji należącej do szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Po kilku latach razem z Teperem, otworzyli pierwszą restaurację Nobu na Manhattanie.


W portfolio firmy znajduje się już 17 hoteli na pięciu kontynentach. Ten budowany w Polsce zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który w obecnej chwili jest rozbudowywany. Obiekt ma oferować 120 pokoi, sale konferencyjne, strefę fitness oraz cieszącą się uznaniem Restaurację Nobu.

Jak podano w komunikacie Nobu Hospitality będzie operatorem hotelu, którego inwestorem jest Tacit InvestmentNobu zyskał sławę również dzięki azjatyckiej kuchni w wykonaniu mistrza Nobu Matsuhisy, której w Polsce będziemy mogli skosztować już na początku 2020 roku.


Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej - przyznał prezes Nobu Hotels Trevor Horwell.Nobu Hospitality to firma założona przez Nobu Matsuhisę, Roberta De Niro i Meira Tepera, prowadzi działalność na pięciu kontynentach i jest obecna w największych stolicach.


Comments


bottom of page