top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

RESTAURACJA NOBU Z OFERTĄ DINE IN SERWOWANĄ W HOTELOWYCH APARTAMENTACH

Zaktualizowano: 6 kwi 2021

Restauracja Nobu Warsaw ponownie zaprasza gości, tym razem do hotelowych apartamentów. Przygotowana została specjalna oferta Dine In stanowiąca połączenie doświadczenia kuchni Nobu z prywatnym serwisem w wynajętym za niewielką opłatą apartamencie.W czasach, gdy stoliki polskich restauracji pozostają niedostępne dla gości, Nobu postanawia przenieść klimat przestrzeni restauracyjnej do hotelowych apartamentów. Dine In pozwala na zorganizowanie kolacji czy obiadu w zarezerwowanym tylko do własnej dyspozycji apartamencie. Gościom korzystającym z Dine In przysługuje prywatny serwis, dlatego zamówione przez nich dania i napoje zostają bezpośrednio dostarczone do ich pokoju.

„Dine In to propozycja, w której kultowa kuchnia łączy się z prestiżem prywatnych i stylowych apartamentów. To świetna okazja na randkę – romantyczny wieczór we dwoje, specjalną okazję, np. urodziny lub nieco inne, niż te, do których przywykliśmy, spotkania z przyjaciółmi” – zachęca Nobu.

Nobu Hotel Warsaw wprowadził też pakiet Taste of Nobu, czyli pobyt połączony z 5-daniowym posiłkiem Omakase, serwowanym do pokoju w postaci room service. Omakase oznacza „Zostawiam wybór Tobie”. To selekcja dań w formie niespodzianki przygotowanych przez Szefa Kuchni – Yannicka Lohou.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentáře


bottom of page