top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Radisson Hotel Group podpisuje umowę ze Zdrojowa Invest & Hotels

Radisson Hotel Group ma przyjemność poinformować o podpisaniu umowy z grupą Zdrojowa Invest & Hotels na dwa nowe hotele Radisson, które zostaną wybudowane w polskich kurortach. Hotele znajdą się na dwóch krańcach Polski – u podnóży Karkonoszy, w Szklarskiej Porębie oraz na wybrzeżu Bałtyku, w Kołobrzegu. Oba obiekty marki Radisson należące do kategorii upscale wzbogacą portfolio grupy w Polsce, które dzięki nowym inwestycjom wzrośnie do 18 hoteli obejmujących pięć marek – w tym Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED, Radisson i Park Inn by Radisson.Zdrojowa Invest & Hotels oraz Radisson Hotel Group są partnerami w Polsce od mającego miejsce w 2017 roku otwarcia Radisson Blu Resort, Świnoujście. Zachęcone udaną współpracą, firmy będą kontynuować wspólne działania na rzecz rowoju i budowy nowych obiektów w Polsce.

Jesteśmy podekscytowani podpisaniem tej umowy na rozwój w Polsce z grupą Zdrojowa Invest & Hotels i dziękujemy za zaufanie naszym markom i ludziom, którzy je tworzą. Cieszymy się z umocnienia naszej pozycji największego międzynarodowego operatora w ośrodkach wypoczynkowych w Polsce oraz z możliwości współpracy z naszym partnerem nad przyszłymi projektami powiedział Elie Younes, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju w Radisson Hotel Group.Kolejna umowa i to w takim zakresie z jedną z wiodących globalnych sieci hotelarskich pozwoli nam uzyskać korzyści skali, a nie zawsze i nie każda marka międzynarodowa jest gwarancją sukcesu. Z nowymi hotelami pod międzynarodową marką Radisson po raz kolejny jesteśmy pionierem rynku, a to kontynuacja naszej strategii wzmacniania pozycji lidera w kurortach. Natomiast strategiczne partnerstwo z Radissonem nie oznacza, że Zdrojowa rezygnuje z hoteli własnej marki. Portfolio grupy, w zależności od lokalnych rynków, będzie dalej rozwijane w kierunku hoteli zarówno marki Zdrojowa Hotels, jak i tych pod szyldem sieci międzynarodowychpodkreśla Jan Wróblewski, współzałożyciel grupy Zdrojowa Invest & Hotels.
Radisson Resort Szklarska Poręba to drugi obiekt marki Radisson, który pojawił się w Polsce oraz pierwszy hotel międzynarodowej marki w tym mieście. Obiekt będzie usytuowany w górskim kurorcie Szklarska Poręba. Hotel będzie oferował 104 pokoje i zostanie otwarty już w najbliższym sezonie zimowym. Planowany jest także kolejny etap inwestcji, w trakcie którego zostaną udostępnione kolejne pokoje i apartementy. Odwiedzający będą mogli korzystać z kameralnego aquaparku, całorocznego zewnętrznego jacuzzi, sauny oraz strefy kapielowej. Centrum SPA & Wellness oraz udogodnienia, takie jak wewnętrzny basen, zapewnią możliwość relaksu przez cały rok.Otwarcie Radisson Resort Kołobrzeg, trzeciego hotelu Radisson w Polsce, jest planowane na lato 2020 roku. Warto podkreślić, że będzie to pierwszy hotel tej międzynarodowej marki hotelowej w jednym z największych polskich kurortów nadmorskich. Obiekt dysponujący 209 pokojami oraz strefą SPA & Wellness i aquaparkiem zapewni gościom zarówno możliwość relaksu, jak i rozrywki.Radisson Resort Szklarska Poręba i Radisson Resort Kołobrzeg będą prowadzone przez Radisson Hospitality AB na podstawie międzynarodowej umowy franczyzowej ze Zdrojową Invest & Hotels.


O RADISSON

Radisson to ekskluzywna marka hotelowa, która zapewnia gościom pobyt inspirowany stylem skandynawskim, pozwalający im skupić się na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym, poprzez doświadczenie większej harmonii w czasie podróży. Zależy nam na budowaniu znaczących, osobistych relacji z gośćmi. Stosujemy filozofię „Yes, I can!”, aby sprawić, że każdy z naszych gości będzie zadowolony z pobytu. Nasze hotele znajdują się na przedmieściach oraz w obrębie miast, w pobliżu lotnisk i miejsc wypoczynku. Goście oraz partnerzy biznesowi mogą wzbogacić swoje doświadczenia, biorąc udział w międzynarodowym programie lojalnościowym Radisson Rewards, oferującym wyjątkowe korzyści i nagrody.

Radisson jest częścią Radisson Hotel Group, do której należą także Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson.


Rezerwacje oraz więcej informacji: www.radisson.com LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/radisson/ Instagram: https://www.instagram.com/radisson/ Twitter: https://twitter.com/radisson Facebook: https://www.facebook.com/radisson/


O RADISSON HOTEL GROUP

Radisson Hotel Group to jedna z największych grup hotelowych na świecie, posiadająca osiem rozpoznawalnych marek hotelowych, ponad 1400 hoteli w różnych zakątkach świata, zarówno czynnych, jak i w przygotowaniu. W portfolio Radisson Hotel Group znajdują się: Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson.

Radisson Rewards to międzynarodowy program lojalnościowy, który zapewnia unikalne, zaprojektowane na miarę rozwiązania, dzięki którym goście mogą cieszyć się wyjątkowymi chwilami. Radisson Rewards oferuje gościom, organizatorom spotkań, agentom turystycznym i partnerom biznesowym korzyści w zamian za ich lojalność.

Radisson Meetings stawia w swoich działaniach przede wszystkim na ludzi i traktuje każde spotkanie czy wydarzenie jako coś więcej niż tylko datę w kalendarzu. Radisson Meetings opiera się na trzech kluczowych celach: Indywidualne Podejście, Profesjonalizm oraz Niezapomniane chwile, które realizujemy dzięki spersonalizowanym usługom i dostarczaniu gościom udanych i wyjątkowych doświadczeń.

Na całym świecie, ponad 95 000 osób pracuje w strukturach Radisson Hotel Group oraz w należących do niej hotelach.


Więcej informacji: www.radissonhospitalityab.com/media/news-releases www.radissonhotelgroup.com/media

Lub odwiedź nasze strony: LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/radisson-hotel-group/ Instagram (Employees): https://www.instagram.com/radissonmoments/ Instagram (Hotels): https://www.instagram.com/radissonhotels/

O Zdrojowa Invest & Hotels

Zdrojowa to rodzinna grupa inwestycyjna i hotelarska skoncentrowana na polskich kurortach. Dysponuje 12 stylowymi obiektami hotelarskimi o charakterze premium w najlepszych lokalizacjach w górach i nad morzem, w tym Radisson Blu Resort, Świnoujście, Diune Hotel***** & Resort w Kołobrzegu i Cristal Resort Szklarska Poręba. Zdrojowa to twórca systemu condo hoteli w Polsce, lider tego rynku i budowy apartamentów wakacyjnych. Grupę tworzy ponad 1200-osobowa kadra.

CSR obejmuje programy Zdrojowa Art i Zdrojowa Eco Friendly. Wszystkie obiekty sieci wyposażone są w ładowarki do samochodów elektrycznych.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page