top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Pierwszy Hotel Mobilny otwiera się w Rowach

Inflacja to ostatnio gorący temat, który mocno wpływa na nasze plany wakacyjne. Sezon w pełni, a nie wszyscy mają zaplanowane najbliższe tygodnie urlopowe. Czy jest jeszcze opcja, żeby wyjechać na luksusowe wakacje w hotelu i to dosłownie na… plaży?


Wybrzeże Słowińskie to jeden z piękniejszych obszarów w Polsce. Znane ze wspaniałych wydm i pięknych jezior, położonych tak blisko naszego morza, daje szeroki wachlarz możliwości na spędzenie urlopu z rodziną. Atrakcji turystycznych oraz pięknych terenów do aktywnego spędzania czasu nie brakuje. Brzmi to jak idealny pomysł na wakacje? Zdecydowanie tak. Biorąc pod uwagę otaczającą naturę, warto rozważyć ten kierunek.

Zmiana retoryki – z dala od tłumów

Po dwóch latach pandemii zaczęliśmy dostrzegać, jak ważna jest własna przestrzeń i bezpieczeństwo – dla siebie, dla bliskich. Pozbawieni możliwości podróżowania przez tak długi czas, ludzie docenili, jak ważna jest higiena psychiczna i możliwość spokojnego wyjazdu poza miasto. Z badania przeprowadzonego na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej wynika nie tylko to, że ponad połowa Polaków zostaje na wakacje w kraju, ale co więcej, aż 41% z nich planuje wyjazd na urlop właśnie nad morzem. Co za tym idzie? Pełne kurorty, przepełnione plaże, restauracje i hotele. Dla jednych to właśnie cała atrakcja, natomiast ostatnie lata pokazały, że ludzie doceniają posiadanie własnej przestrzeni – komfortowo – na wyłączność, stroniąc od skupisk ludzi. To nowy wymiar luksusu – nie złote klamki i kąpiele w szampanie, a właśnie spokój, natura na wyłączność i czas dla siebie oraz bliskich.


Hotel na plaży – dlaczego nie!

W ostatnim miesiącu dla wszystkich spragnionych komfortu na urlopie, bliskości morza oraz czasu dla siebie i dla rodziny, tuż przy plaży w Rowach stanął jedyny w Polsce mobilny hotel – Good Spot. kilkadziesiąt metrów od linii morza, w spokojnej okolicy w otoczeniu natury. Na prywatnej działce na plaży stanęły apartamenty, w których swoje miejsce znajdą pary, single, ale także rodziny z dziećmi i zwierzakami. Hotelowy standard trzech gwiazdek, nowoczesne i projektowane na zamówienie wnętrza, zaplecze sportowe i szum fal sprawiają, że można tu naprawdę odpocząć.– Nasze pokoje zostały stworzone z upcyclingowanych naczep chłodniczych, a same pojazdy w żaden sposób nie ingerują w otoczenie. Miejscówka na najbliższe miesiące została wybrana przez internautów – jest to prywatna działka udostępniona dla nas na ten sezon, a apartamenty, podłączone do mediów, nie niszczą przepięknych terenów tak wyjątkowego Wybrzeża Słowińskiego, jednocześnie dając ludziom rzadko spotykane doświadczenie mieszkania dosłownie na… plaży – komentuje Roman Sokołowski, założyciel i CFO Good Spot.


Ceny pobytu w Good Spot to 250-550 zł za dobę, a w pakiecie każdy gość dostaje nowoczesne i wygodne pokoje – nie ciasne wnętrza niczym w camperach – a spokój, piękny widok, szum fal, który kołysze do snu i plażę na wyciągnięcie ręki. Bo kto z nas nie chce o poranku wyjść z hotelu wprost na biały, miękki piasek? Tegoroczne wakacje nad morzem to wciąż opcja dla każdego, nawet dla tych, którzy nie chcą wydawać na wyjazd zbyt dużo.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page