top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Otwarcie Radissona w Szklarskiej Porębie

Mimo niełatwej sytuacji jaka obecnie jest w Polsce, 29 maja otworzono w Szklarskiej Porębie nowy Radisson Hotel, jest on już 19 obiektem w Polsce należącym do Grupy 5 marek, takich jak:  Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED, Radisson oraz Park Inn by Radisson.Radisson Hotel Szklarska Poręba oferuje 104 stylowe pokoje i przestronne apartamenty, które zaprojektowano z myślą o podkreśleniu atmosfery tutejszych gór. Większość z nich posiada tarasy lub balkony, z których rozciąga się widok na Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską.Restauracja à la carte Spice & Herb serwuje zarówno dania kuchni międzynarodowej, jak i potrawy inspirowane lokalną tradycją, pełne aromatów karkonoskich ziół. Ich uzupełnieniem są wina z polskich winnic.


W centrum Spa i Wellness znajduje się basen z zewnętrzną zjeżdżalnią, całoroczne zewnętrzne jacuzzi z widokiem na góry, sauny i łaźnie, natrysk wrażeń, tepidarium, brodzik i zjeżdżalnia dla dzieci. W siedmiu gabinetach Wellness można skorzystać można z oferty upiększających rytuałów na twarz i ceremonii na ciało.

Radisson Hotel Szklarska Poręba oferuje całodobową, nowoczesną siłownię i Kids Club – strefę zabaw dla najmłodszych gości.Zdrojowa Invest&Hotels to twórca i lider rynku condo hoteli w Polsce. Prowadzi obecnie cztery obiekty w Kołobrzegu, cztery w Świnoujściu (w tym 5-gwiazdkowe Radisson Blu i Hilton, ten drugi jako jedyny obiekt grupy nie był sprzedany w systemie condo), 2 w Ustroniu Morskim i tyle samo w Szklarskiej Porębie.

Comments


bottom of page