top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Nie masz pomysłu na Sylwestra? Oto kilka propozycji na pożegnanie starego roku od nas!

Zaktualizowano: 24 gru 2018


Ostatnia tegoroczna impreza zbliża się dużymi krokami i jak co roku pojawia się problem - Gdzie spędzić sylwestra. Oto kilka propozycji dla tych, którzy jeszcze nie podjęli tej niezwykle ważnej decyzji. Zapraszamy do czytania!


BLACK AND WHITE PARTY - Hotel Farmona


Organizatorzy tegorocznego sylwestra w krakowskim hotelu Farmona porzucili w tym roku barwne przebrania i postawili na elegancję oraz ponadczasowość czerni oraz bieli. Czarno-biały wystrój i dekoracje to zaledwie początek atrakcji, które czekają na uczestników tegorocznej imprezy. Na gości czeka czterodaniowa kolacja, bufet, impreza z Dj'em oraz oficjalne pożegnanie 2018 roku! Dodatkowo podczas imprezy odbędą się konkursy z nagrodami. Myślimy, że jest to propozycja jak najbardziej godna rozważenia.


SYLWESTER W BIESZCZADACH! - Hotel Arłamów


Jeśli wolicie świętować przyjście nowego roku aktywnie z dala od przeludnionych miast oraz dobrze bawić się na balu to nie ma lepszego wyboru niż zabawa w Hotelu Arłamów. Hotel oferuje bardzo dużo atrakcji rekreacyjnych i wypoczynkowych a trakcie pobytu. Podczas Balu na gości czeka kolacja, bufet oraz impreza przy muzyce. Sylwester w tym miejscu pozwala nam na spędzenie go dokładnie tak jak chcemy - na Balu, na stoku czy nawet w SPA - każdy może się zadowolić!


SYLWESTER Z WIDOKIEM NA WAWEL - Hotel Kossak


Kolejna impreza odbywająca się w mieście Królów, lecz tym razem z widokiem na ich siedzibę a mianowicie Zamek Wawelski. Urokliwy widok oraz niesamowita kolacja przygotowana przez kucharzy restauracji Cafe Oranżeria zapewnią, że nie zapomnicie tego sylwestra na długo. Oferta zapewnia również pobyt w apartamencie lub pokoju dwuosobowym oraz bogate śniadanie, które będzie podstawą o upojnym świętowaniu ostatniej tegorocznej imprezy!


PRZYJĘCIE ROCK'N'ROLL - Hotel Sheraton Warsaw


Kolejna impreza tematyczna, tym razem przyjęcie w rock'n'rollowym stylu! Organizatorzy chcą przywrócić klimat lat 50-tych oraz 60-tych. Na uczestników czeka wiele atrakcji takich jak na przykład loteria wizytówka, niepowtarzalna kuchnia autorstwa Marcina Sasina i… moc niezapomnianych wspomnień. Stroje nawiązujące do motywu przewodniego są wsród gości mile widziane. Na gości wieczoru czekać będą dania kuchni azjatyckiej oraz śródziemnomorskiej. Podczas imprezy zespół The Sixties zaserwuje znane i lubiane utwory, a DJ Pure dopełni je największymi przebojami 50’-60’ i ostatnich lat. Hotelowi barmani przygotowali bogatą ofertę koktajli bazujących na najlepszych alkoholach świata, które zaskoczą nie tylko smakiem, ale i formą podania. Dużym skrótem czeka nas tu moc atrakcji, które na pewno przyczynią się do tego, że zapamiętamy tą noc do końca życia!


SYLWESTER W PUSZCZY - Hotel Żubrówka


Ostatnia pozycja na naszej liście jest przeznaczona dla osób, które lubią dobrą zabawę zarówno w sali balowej jak i na świeżym powietrzu. Oferta Hotelu Żubrówka przewiduje biesiadę przy ognisku w sercu Puszczy Białowieskiej, pieczenie dzika, animacje dla dzieci i dorosłych, a także atrakcję specjalną - Pokaz ognia! Dodatkowo na uczestników czeka występ regionalnego zespołu folkowego Dawid Szymczuk Band w Klubie Nocnym ,,Carski Buduar”. Podczas samego Balu czeka nas wykwintna kolacja, open bar oraz całonocna impreza przy muzyce doskonałego zespołu muzycznego. Jest to bardzo oryginalna oraz jedna z najciekawszych ofert na tegorocznego sylwestra więc jeśli do tego momentu nie znaleźliście nic dla siebie to powinno się to właśnie zmienić!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


To by było na tyle z naszego zestawienia. Mamy nadzieję, że pomogliśmy wam z wyborem tegorocznej imprezy sylwestrowej i życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!

Comentarii


bottom of page