top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Nie masz jeszcze pomysłu na Walentynki? Oto kilka świetnych ofert, które musisz zobaczyć!

Święto zakochanych już za rogiem i dobrze by było mieć już przygotowany jakiś prezent dla drugiej połówki. Jeśli jednak dalej nie udało Ci się nic znaleźć ani wymyślić, nie jest to powód do zmartwień. Przybywamy z pomocą oraz kilkoma pomysłami na spędzenie tego święta we dwoje, w wyjątkowej oraz zmysłowej atmosferze zapewnionej przez najlepsze hotele w Polsce!


  1. Walentynki w Małej Wsi


Pałac Mała Wieś to klimatyczny, czterogwiazdkowy hotel w okolicach Warszawy. Jest to obiekt z bogatą historią, otoczony naturą oraz z niepowtarzalną atmosferą. Znajdziecie tutaj luksusowe pokoje oraz renomowaną restaurację Stara Wozownia, najlepszą restaurację w Polsce w roku 2022!

Sama oferta z okazji Walentynek zakłada romantyczną kolację w Starej Wozowni, od której zaczniecie swój zmysłowy pobyt w Pałacu. Powitalny Eliksir Miłości, wyśmienita kolacja w blasku świec oraz muzyka na żywo nadadzą temu wydarzeniu niezwykły klimat. Następnie udacie się do pokoju w pałacowej Oficynie, aby odpocząć i przygotować się na zabiegi SPA w Ukrytej Komnacie. Taki jednodniowy pobyt będzie świetnym przypieczętowaniem Waszego związku oraz wieczorem, który zapamiętacie na bardzo długo.
2. Fantazyjne Walentynki w Quadrille


Quadrille to hotel, który już niejednokrotnie pojawiał się w naszych zestawieniach. I nic dziwnego gdyż jest to jeden z najbardziej wyróżniających się i świadczących najwyższej klasy usługi, hoteli w Polsce. Podobnie ma się sprawa w kwestii Walentynek, hotel ten przygotował wyjątkową ofertę dla Was dwojga, a Wy możecie z niej skorzystać już teraz!

Quadrille nie tylko od święta jest idealnym miejscem dla zakochanych. Nic dziwnego, gdyż czeka tu na Was kameralna atmosfera butikowego hotelu dla dorosłych, eleganckie pałacowe wnętrza, wyśmienite kulinaria w restauracji Biały Królik oraz niezmącone chwile relaksu w Spa Quadrille. Na kolację czekać na Was będzie specjalnie przygotowana 5-daniowa degustacja wraz z odpowiednim do tej okazji napitkiem. Resztę czasu będziecie mogli poświęcić sobie oraz zmysłowym doznaniom w strefie Spa, w której również zostały przygotowane specjalne zabiegi dla zakochanych.
3. Walentynki w Piwnicznej Zdrój


Walentynki to święto zakochanych i bardzo ważne jest to aby spędzać je w intymnej i zmysłowej atmosferze wraz z drugą połówką. Hotel Piwniczna to miejsce niezwykle urokliwe i położone w malowniczej scenerii. Dookoła rozpościera się widok na gęsto zalesione góry Beskidu Sądeckiego. Sprawcie sobie tą przyjemność i pojedźcie razem na romantyczny weekend!

Na miejscu powitają Was tutejsze owieczki, i odprowadzą Was aż pod same drzwi hotelu. Następnie dostaniecie klucze do waszego ekskluzywnego apartamentu, przygotowanego specjalnie na tą okazję. Wieczorem przywita Was hotelowa restauracja wraz z romantyczną kolacją przy świecach oraz koncertem Beaty Skarbek. Dodatkowo macie gwarantowany darmowy i nieograniczony dostęp do całej strefy HedoniSPA, w której doznacie pełnego relaksu!
4. We dwoje w Pałacu Polanka


Oferta Walentynkowa Pałacu Polanka to prezent dla Was obojga w postaci miłosnej ucieczki do komnat historycznego Pałacu. Czeka na Was tutaj zakwaterowanie w pokoju Prestige oraz wyjątkowa kolacja w renomowanej Restauracji Polanka wraz z specjalnym doborem win oraz potraw przygotowanych na tę szczególną okazję. Skorzystajcie wspólnie z nielimitowanego dostępu do strefy Spa & Wellness, odprężcie się i zaznajcie wspólnego wypoczynku o jakim od dawna marzyliście. Zostaniecie ugoszczeni dwoma zabiegami dostosowanymi do Waszych potrzeb oraz gwarantujących niespotykany dotąd relaks. To wszystko w ramach Waszej miłosnej, walentynkowej przygody!
Comments


bottom of page