top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

NA PRZEKÓR PANDEMII - PIĘĆ GWIAZDEK W KOŁOBRZEGU

Zaktualizowano: 6 kwi 2021

Mövenpick Kołobrzeg to jeden z pierwszych obiektów szwajcarskiej, pięciogwiazdkowej marki z portfolio Accor, który powstanie w Polsce. Autorem projektu jest pracownia KM Rubaszkiewicz odpowiadająca za kompleksową realizację projektu – od początkowej koncepcji po oddanie do użytkowania.

Hotel, który powstanie w strefie uzdrowiskowej w Kołobrzegu, jak na markę klasy premium przystało, charakteryzuje się doskonałą lokalizacją. Obiekt znajdzie się przy ulicy Sułkowskiego, a jego położenie w pierwszej linii brzegowej pozwoli gościom na bezpośrednie wyjście z hotelu na plażę. Obiekt położony będzie między kompleksami hotelowymi Zdrojowej Invest – Marine Hotel & Ultra Marine oraz Diune Hotel & Resort.

Mövenpick Kołobrzeg będzie oferował gościom 266 przestronnych pokoi, w większości z balkonami z pięknym widokiem na morze. Do dyspozycji w hotelu znajdzie się także m.in. restauracja, lobby bar, basen i saunarium oraz centrum spa czy powierzchnia konferencyjna.

Grupa Accor już zapowiada kolejne luksusowe hotele marki premium w Polsce. Pierwszy obiekt hotelowy marki Mövenpick w Polsce powstanie w Zakopanem, gdzie otwarcie planowane jest w 2022 roku.

Kommentare


bottom of page