top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Jak na Hel to do hotelu Jastarnia

Hotel Jastarnia*** jest nowoczesnym obiektem położonym w samym centrum urokliwego kurortu, jakim jest Jastarnia. Sąsiaduje z mariną jachtową, plażą Zatoki Gdańskiej i Morzem Bałtyckim.

Jastarnia posiada szerokie, czyste plaże, bardzo korzystny klimat, przepiękną przyrodę i regionalną zabudowę. Jest idealnym miejscem zarówno dla prawdziwych „wilków morskich”, jak i pasjonatów nurkowania, wędkowania, kite- i windsurfingu, aż po amatorów rodzinnych wypraw łodziami czy rowerkami wodnymi po spokojnej Zatoce.

Dobra infrastruktura – komunikacja miejska, kolejowa, żegluga morska, sprawiają, że dotarcie z Jastarni do Trójmiasta nie jest problemem.

Hotel Jastarnia oferuje wypoczynek w przestronnych pokojach standardowych typu Lux, pokojach o podwyższonym standardzie typu Deluxe, z których każdy ma inną aranżację wnętrz i nazwę oraz Apartamencie Prezydenckim z panoramą na marinę jachtową.

Goście hotelu mogą korzystać z takich atrakcji i usług jak strefy SPA, relaksujących zabiegów i masaży na ciało, restauracji serwującej m.in. dania kuchni regionalnej, sali konferencyjnej. Ponadto w hotelu jest możliwość wypożyczalnia kijków do nordic walking, skorzystania z kącika i placu zabaw dla dzieci. Hotel organizuje m. in. zajęcia fitness, warsztaty z podstaw kitesufingu, zajęcia integracyjne dla grup, animacje dla dzieci w wakacje.

HOTEL JASTARNIA***

Ul. Portowa 35

84-140 Jastarnia

Tel. +48 518 919 170, +48 58 727 04 80

www.hoteljastarnia.pl

Commentaires


bottom of page