top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój dla gości 12 plus

Aby sprostać oczekiwaniom swoich gości hotelowych, dla których wysoka jakość odpoczynku jest najważniejsza, a cisza, spokój i przepiękne widoki są kwintesencją pełni relaksu, krynicki Hotel SPA Dr Irena Eris zdecydował się na zmianę formuły działalności. Od 8 stycznia 2023 r. będzie gościł wyłącznie osoby dorosłe i młodzież powyżej lat dwunastu. Dzięki ofercie hotelu skierowanej do gości w wieku 12+, idealne warunki do wypoczywania znajdą tu nie tylko dorośli czy pary marzące o romantycznych chwilach we dwoje, ale też rodzice pragnący odetchnąć od swoich najmłodszych pociech.Codzienna rutyna, wielkomiejski zgiełk, nadmiar obowiązków sprawiają, że coraz więcej osób poszukuje chwili wytchnienia w miejsach oddalonych od miast, położonych na uboczu, blisko natury i zapewniających pełnię relaksu. Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju to obiekt o butikowym charakterze, z kameralną przestrzenią, przytulną atmosferą oraz autorską koncepcją holistycznego SPA. To czyni go unikatowym miejscem, które oferując wysoki komfort wypoczynku i najwyższej jakości obsługę, jednocześnie sprzyja wyciszeniu zmysłów, zadbaniu o ciało i psyche podczas zabiegów pielęgnacyjnych, czy spędzeniu smakowitych chwil podczas wykwintnej kolacji.


Formuła promująca na świecie tak zwane strefy „child-free zone”, jako alternatywę dla osób poszukujących miejsc kameralnych i zapewniających wysoki komfort wypoczywania, jest obecnie coraz bardziej pożądana. Jest ona też odpowiedzią na potrzeby tych osób, które pragną “uciec na chwilę” od codziennej rutyny. Co ciekawe, nie jest to tylko oferta skierowana do osób starszych, singli czy bez dzieci, ale również do osób, które mają dzieci, lecz potrzebują spędzić chwile tylko ze sobą bez towarzystwa swoich pociech. Bo cóż cenniejszego możemy sobie podarować, jak nie czas spędzony razem we dwoje.


Zmiana profilu gości krynickiego Hotelu SPA Dr Irena Eris nie dotyczy dwóch pozostałych Hoteli SPA Dr Irena Eris - w Polanicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich, które przez cały rok oferują najlepsze warunki na pobyty rodzinne. Dzięki doskonałej infrastrukturze hotele te zapewniają wszelkie udogodnienia niezbędne dla wypoczynku z małymi dziećmi. Bogate programy animacji podczas weekendów oraz w okresie wakacji i ferii dostarczą dzieciom moc atrakcji, wypełniąjąc im ciekawie czas, a rodzicom, których pociechy będą pod opieką profesjonalnych opiekunów, pozwolą napawać się zasłużonymi chwilami relaksu.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


janeront
Jan 16

Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdrój to doskonałe miejsce dla gości 12 plus, którzy szukają relaksu i luksusowego wypoczynku. Oferuje on nie tylko piękne otoczenie górskie, ale również bogatą ofertę spa, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. To idealne miejsce na ucieczkę od codziennego zgiełku i zadbanie o własne ciało oraz umysł. A chila.pl zapewni ci wszystkie materiały eksploatacyjne.

Like
bottom of page