top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Hotel Mazurski Raj z nowymi atrakcjami dla gości - otwarcie jeszcze w tym roku!

Rozbudowa Hotelu Mazurski Raj: Nowe Atrakcje i Komfortowe Pokoje

Hotel Mazurski Raj w Rucianem-Nidzie, otwarty w 2013 roku, obecnie przechodzi rozbudowę, która ma się zakończyć w drugim kwartale 2024 roku. Po modernizacji hotel będzie oferować gościom 173 komfortowe pokoje oraz 12 luksusowych apartamentów, wszystkie utrzymane w nowoczesnym stylu oraz zaprojektowane w nawiązaniu do otaczającej natury. Dodatkowym elementem modernizacji jest również wprowadzenie nowego logotypu oraz zmiana kategoryzacji hotelu na 4 gwiazdkowy obiekt.

Atrakcje oraz nowy budynek w Mazurskim Raju
Obiekty oraz atrakcje w Mazurskim Raju
Nowe Atrakcje i Wyposażenie

Projekt rozbudowy skupia się na reprezentacyjnym lobby, SPA oraz strefie saun. Inspiracją dla projektu jest otaczająca natura, a elementy z pobliskich lasów i jeziora wkraczają do wnętrz hotelu. Projektanci dbają o subtelną, nowoczesną estetykę, a także o atrakcje dla najmłodszych gości.

W nowocześnie wyposażonym centrum konferencyjno-bankietowym będzie można zorganizować wydarzenia dla około 500 osób, takie jak konferencje, targi czy wieczorne eventy. Eleganckie i nowoczesne wykończenia nadają tym wydarzeniom wyjątkowy charakter.

Suma sumarum do dyspozycji gości zostanie oddana nowa część hotelu, która będzie obejmować 90 nowoczesnych pokoi oraz szeroką gamę atrakcji. Wśród nich znajdą się baseny, sala zabaw dla dzieci inspirowana mazurskimi legendami, saunarium, nowoczesne gabinety SPA, wirtualna strzelnica oraz kino sferyczne. Dodatkowo, pojawi się nowoczesny klub nocny.

Aktywny Wypoczynek i Kulinarne Doznania

Obiekt położony jest w samym sercu Puszczy Piskiej, nad jeziorem Bełdany, co czyni go idealnym miejscem dla osób ceniących bliskość natury i aktywny wypoczynek. Oprócz pokoi, hotel udostępnia również 18 domków z własnym tarasem, usytuowanych w ogrodzie.

Warto wspomnieć, że Mazurski Raj znajduje się w pobliżu Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Klasztoru Staroobrzędowców w Wojnowie oraz na trasie Mazurskiej Pętli Rowerowej liczącej 300 km, z infrastrukturą wspierającą rowerzystów.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku Mazurski Raj oferuje bogatą infrastrukturę rekreacyjną: wypożyczalnię sprzętu wodnego, rowery, quady, korty tenisowe, halę sportową, ściankę wspinaczkową, salon gier z automatami i symulatorami VR, kręgielnię oraz bilard.

Relaks zapewnią zabiegi w hotelowym SPA, gdzie specjalnością są relaksujące masaże z użyciem naturalnych kosmetyków. Goście mogą również skorzystać z sauny fińskiej i balii opalanej drewnem, znajdujących się tuż przy hotelowej plaży.

Kuchnia opiera się na lokalnych produktach i własnych wyrobach, w tym domowym chlebie, wędlinach, przetworach oraz wędzonych rybach. Wieczory nad jeziorem są klimatyczne, a goście mogą podziwiać zachód słońca biesiadując w tawernie przy muzyce na żywo lub spędzając czas przy ognisku.

Na terenie hotelu znajduje się również marina, która daje gościom możliwość wypożyczenia łódki pozwalającej na spędzenie czasu na wodach jeziora i beztroskim wypoczynku na pokładzie żaglówki lub motorówki.

Widok na obiekt Mazurski Raj i marinę hotelową
Mazurski Raj w Ruciane-Nida

Zarezerwuj pobyt w Mazurskim Raju już teraz, korzystając ze spejalnie przygotowanych ofert na ich stronie internetowej!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page