top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

Dzień Hotelarza już w tym tygodniu!

Najważniejsze święto wszystkich hotelarzy w Polsce przypada na najbliższy piątek 29 lipca 2022! Jest to święto całej branży hotelarskiej, która przez ostatnie lata przeszła przez wiele trudności. Ich wytrwałość i chęci do zapewniania najwyższej jakości usług pomimo ciężkich czasów zasługują na wyróżnienie oraz docenienie w tym szczególnym dniu. Pomimo sezonu letniego branża ta boryka się z wieloma problemami związanymi z wydarzeniami ostatnich 2 lat oraz aktualną niepewną sytuacją na świecie. Pomimo tego osoby związane z tą branżą trwają i dają z siebie wszystko aby ich goście mogli spędzić wymarzony urlop i chociaż na chwile zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości. Za to wszystko drodzy hotelarze - DZIĘKUJEMY!Inicjatywa tego święta została zrealizowana przez Karola Webera - hotelarza, inspektora hotelowego oraz autora bloga enjoyyourstay.pl, który w 2014 roku postanowił zapisać datę 29 lipca jako święto osób związanych z branżą hotelarską.

„Idea tego dnia powstała z myślą o wszystkich osobach, które z pasją świadczą usługę gościnności i niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. Dotąd hotelarze w Polsce nie mieli swojego święta, a absolutnie na nie zasługują.” mówi o swoim pomyśle, Karol Weber.


Z tej też okazji Pan Karol organizuje co roku wydarzenie Trust Me, I'm a Hotelier. Impreza ma charakter towarzyskiego spotkania osób z branży hotelarskiej aby wspólnie obchodzić swoje święto. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w Hotelu Moxy Warsaw Praga! Podczas imprezy nie zabraknie oprawy muzycznej, a goście będą mogli bawić się przy muzyce Patrycji Malinowskiej, Tomka Pacaka i RICO, a także przy bicie DJ VLODECKY na After Party.


Dodatkowo podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, z której zebrane fundusze zostaną przekazane na niepełnosprawnych uchodźców z Ukrainy organizowaną przez Fundację Avalon.

Tutaj znajdziecie link do zbiórki > http://pomocukrainie.fundacjaavalon.pl/.


Wywiad z Panem Karolem Weberem na temat tegorocznej imprezy znajdziecie na kanale Horeca Business Club.
Comments


bottom of page