top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPoland100BestHotels

5 najlepszych hoteli z Polski na liście najlepszych na świecie!

Zaktualizowano: 14 kwi

Prestiżowy przewodnik La Liste po raz pierwszy opublikował listę najlepszych hoteli na świecie. W tym gronie znalazło się pięć hoteli z Polski. Tytuł najlepszego na świecie zdobył ekskluzywny Hotel Cipriani, A Belmond Hotel z Wenecji z notą 99,75 punktów. Na liście odnalazł się również rodzimy akcent w postaci 5 najlepszych hoteli z Polski!


Hotel Cipriani, A Belmond Hotel z Wenecji. Zdobywca tytułu najlpszego hotelu na świecie!
Hotel Cipriani, A Belmond Hotel z Wenecji

La Liste to ranking stworzony na podstawie setek przewodników turystycznych z całego świata, innych rankingów, a także artykułów i recenzji — zarówno tych branżowych, jak i tych autorstwa samych podróżników. Do istniejącego już rankingu restauracji prestiżowy przewodnik dodał właśnie zestawienie 1000 najlepszych hoteli na świecie. W gronie 1000 obiektów z całego globu nalazło się pięć pięciogwiazdkowych polskich hoteli: „Copernicus” z Krakowa, „Mamaison Le Regina”, „Nobu” i „Raffles Europejski” z Warszawy oraz „Platinum Palace Boutique Hotel & SPA” z Wrocławia.

Najwyższe spośród wszystkich polskich hoteli noty otrzymały: krakowski hotel „Copernicus” oraz hotel „Mamaison Le Regina” z Warszawy. Obydwu obiektom przyznano po 94,50 punktu na 100 możliwych.


Wyróżniony Hotel Copernicus w Krakowie
Hotel Copernicus, Kraków

Wyróżniony Mamaison Le Regina
Mamaison Le Regina, Warszawa

Z 94 punktami do grona najlepszych hoteli według La Liste dostał się również „Nobu” , który mieści się przy ulicy Wilczej w Warszawie.


Wyróżniony Nobu Hotel w Warszawie
Nobu Hotel, Warszawa

Kolejnym hotelem, który trafił do rankingu, jest „Raffles Europejski” na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Jeden z najstarszych hoteli w stolicy otrzymał 91,50 punktu.


Wyróżniony Raffles Europejski w Warszawie
Raffles Europejski, Warszawa

Jedynym hotelem z Wrocławia, który dostał się do rankingu La Liste, okazał się „Platinum Palace Boutique Hotel & SPA” z notą wynoszącą 91 punktów.


Wyróżniony Platinum Palace we Wrocławiu
Platinum Palace Boutique Hotel, Wrocław

Zachęcamy do sprawdzenia również naszej listy najlepszych hoteli w Polsce. Na naszej stronie znajdziecie listę najlepszych hoteli, kurortów, apartamentów czy pałacy, oferujących luksusowe oraz niespotykane nigdzie indziej usługi. Nasza lista obejmuje obiekty z całej Polski więc z pewnością znajdziecie coś co Was zainteresuje. Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia ofert specjalnych w hotelach z naszej listy - najlepsze oferty na Wakacje, Ferie Zimowe, Sylwestra, Romantyczny Weekend we dwoje i wiele innych...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page