Żeby znaleźć się na liście Poland 100 Best Hotels trzeba też świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nadążać za zmieniającymi się trendami, odznaczać się profesjonalizmem, otwartością na potrzeby gości i przyjazną atmosferą.

Lista 100 najlepszych hoteli w Polsce zostanie stworzona przez gości i ekspertów oraz  dzięki ocenom i recenzjom użytkowników znanych portali rezerwacyjnych Trip Advisor i Booking.com

Znak „Poland 100 Best Hotels 2020” w materiałach promocyjno-reklamowych, na stronie internetowej utwierdzi gości, że znajdą się w najlepszych hotelach w Polsce.

REKOMENDACJE

Hotele mogą zgłaszać się samodzielnie, mogą być rekomendowane przez gości, biura podróży lub organizatorów wycieczek co jest możliwe na naszej stronie internetowej. Stałe zwrotne informacje od gości na temat ich pobytu pozwalają nam ocenić hotele, tak aby zakwalifikować je na listę Poland 100 Best Hotels 2020.  Zarekomendowane i zakwalifikowane hotele są formalnie zapraszane do udziału i rejestracji.

OCENA

Hotele w głównej mierze będą oceniane przez gości dzięki temu ocena będzie bardziej obiektywna i wiarygodna. Na ocenę i końcowy wynik składają się: ocena poprzez stronę internetową www.poland100besthotels.pl , ocena inspektorów przeprowadzona podczas badania Mystery Guest oraz recenzje i oceny na portalach rezerwacyjnych Trip Advisor i Booking.com

 

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas Gali POLAND 100 BEST HOTELS AWARDS 2020.

 

Jeśli Twój hotel nie został jeszcze nominowany lub wzięty pod uwagę skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem info@eventic.pl, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego, jak znaleźć się na liście Poland 100 Best Hotels 2020.

Tel: +48 737 720 203

Email: info(at)eventic.pl

www.eventic.pl