top of page
arlamow (5).png

Odwrócona Majówka w Bieszczadach

Hotel Arłamów

Czy weekend majowy można wydłużyć? Pewnie że tak! Majówka w SPA w Arłamowie® trwa aż do 9 maja! Specjalnie dla Ciebie odwracamy i dokładamy dodatkowe atrakcje : animacje, turnieje rodzinne, zawody sportowe, relaks w Spa i Świecie Saun. Korzystaj z wiosennych wakacji z gwarancją dobrej zabawy!

wzgdylewskielogo.png

Regeneracyjna Majówka

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Długi weekend majowy to doskonała okazja do spędzenia czasu w bliskości z naturą, ciesząc się wiosną, towarzystwem bliskich, a także pełnią relaksu.

Aby w pełni wykorzystać majówkowy czas na wypoczynek i regenerację, zapraszamy do Kosmetycznego Instytutu, gdzie nasz zespół ekspertów zadba o profesjonalną pielęgnację ciała oraz o Państwa komfort i dobre samopoczucie.
Bogaty program zajęć sportowych dla dzieci i dorosłych, warsztaty tematycznych oraz sobotnie koncerty muzyki na żywo uatrakcyjnią Państwa pobyt.

anders.png

Majówka na Mazurach

Hotel Anders

Zapraszamy Państwa do aktywnego wypoczynku – naturalnie na Mazurach. Przyroda otaczająca hotel sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu oraz uprawianiu sportu. Gwarantujemy dużą dawkę dobrego samopoczucia oraz aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Zapraszamy na Mazury na Majówkę.

erisofertamaj.png

Artystyczna Majówka

Hotel Dr Irena Eris Krynica Zdrój

Spędź pierwszy majowy weekend w otoczeniu natury nie tylko z przepięknym pejzażem na Beskid Sądecki, ale także z widokiem na dzieła artystów oraz twórców regionalnych, które również będą cieszyć oczy.

W naszych restauracjach nie zabraknie specjalnych dań, które na talerzach zmienią się w prawdziwą poezję… smaku, a ucztę dla melomanów zapewnimy podczas wieczorów z muzyką na żywo, współczesną ale także z elementami klasyki.

aries.png

Majówka z widokiem na góry

Hotel Aries Wiła

Majówka tuż tuż! Czas zaplanować pierwszy, ale na pewno nieostatni długi weekend poza domem. Nasza propozycja? Beskidy w wiosennej odsłonie.

W planie? Wędrówki leśne, przemierzanie gór na rowerze, zwiedzanie Wisły czy po prostu leżakowanie w ogrodzie Aries, nad brzegiem rzeki.

Nie zwlekaj zbyt długo i spędź majówkę w Beskidach. Góry potrafią oczarować… zwłaszcza wiosną.

zubrmaj.png

Majówka w podlaskiej puszczy

Hotel Żubrówka Białowieża

Zapraszamy do spędzenia majówki w sercu Puszczy Białowieskiej! 

Specjalnie przygotowaliśmy ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie - zarówno aktywnie, jak i pozwalając sobie na należytą porcję relaksu!

W ramach pakietu majowego oferowane są min. 3 noclegi w stylowych pokojach z klimatyzacją w 4-gwiazdkowym hotelu w Puszczy Białowieskiej, bogate śniadania i obiadokolacje z lokalnym akcentem. Goście mają dostęp do kompleksu basenowego, placu zabaw, wynajmu rowerów, kortów tenisowych i pola do minigolfa.

mala wies maj.png

Włoska majówka w Małej Wsi

Pałac Mała Wieś

Viva l'Italia! Jak przenieść się do ciepłych Włoch nie opuszczając kraju? To proste! Przyjedź na włoską majówkę do Małej Wsi!

Oto oferta podróży kulinarnej do słonecznej Italii u podnóża mazowieckiej Toskanii! Czekają na Ciebie włoskie smaki: gelato, Aperol Spritz, warsztaty robienia pizzy neapolitańskiej w piecu opalanym drewnem oraz doskonała obiadokolacja z kieliszkiem wina z lokalnej winnicy.

W pakiecie gwarantujemy nocleg w komfortowym pokoju lub luksusowym apartamencie w XVIII-wiecznej pałacowej oficynie. Na powitanie w pokoju czeka deska serów i wędlin oraz włoski drink Aperol Spritz.

Na terenie Pałacu Mała Wieś znajduje się Wielki Staw. To świetne miejsce na urozmaicenie majowego weekendu i spędzenie czasu na wodzie! Oferujemy możliwość wypożyczenia łódki! Staw świetnie się też sprawdzi na smaczny piknik. 

havet maj.png

Majówka nad polskim morzem

Hotel Havet Resort & SPA 

Wyobraź sobie idealne miejsce na wypoczynek… bliskość morza, piaszczystą plażę, spacery po lasach sosnowych, rodzinną atmosferę, dobrą kuchnię. Zapraszamy na długi weekend majowy do HAVET Hotel Resort & Spa *****w Dźwirzynie.

Oferta majowego pakietu obejmuje atrakcje z podwodnymi przygodami, takie jak nauka nurkowania i snorkelingu dla dzieci. Możliwe jest skorzystanie z dwóch lekcji snorkelingu lub jednej lekcji INTRO nurkowania.

Zarezerwuj w najlepszej cenie na stronie hotelu!

bottom of page