top of page
Projekt bez tytułu - 2022-12-09T121200.127.png

Majówka w Bieszczadach

Hotel Arłamów

Złap nową energię w Arłamowie! Wiosenny krajobraz. Niezwykła przyroda. Czyste powietrze. Zabiegi w profesjonalnym Spa Arłamów. Basen i aktywny wypoczynek w Centrum Sportowym. Zarezerwuj DŁUŻEJ = TANIEJ! Zapraszamy!

Projekt bez tytułu - 2022-12-09T122419.632.png
Projekt bez tytułu - 2022-12-09T122508.504.png

Regeneracyjna Majówka

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Zapraszamy do spędzenia Długiego Weekendu Majowego w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Oddaj się błogiemu wypoczynkowi i naładuj baterie po zimie. Skorzystaj z kompleksowej regeneracji ciała połączonej z relaksem w Centrum SPA.

Nasi eksperci z Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris zadbają o Twój komfort i regenerację ciała podczas zabiegów. Polecamy zabieg na twarz Art Of Lifting, który sprawi, że skóra odmłodnieje i nabierze blasku, Champagne&Trufle, który w połączeniu z masażem kosmetycznym rozświetli i odświeży Twoje ciało oraz głęboko relaksujący Argan Body Massage, przynoszący ukojenie zmysłom.

Twoje zmysły będziemy rozpieszczać także wieczornymi koncertami z muzyką na żywo i znakomitą kuchnią.

Dla osób aktywnych przygotowaliśmy bogaty program animacyjny, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Majówka na Mazurach

Hotel Anders

Zapraszamy Państwa do aktywnego wypoczynku – naturalnie na Mazurach. Przyroda otaczająca hotel sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu oraz uprawianiu sportu. Gwarantujemy dużą dawkę dobrego samopoczucia oraz aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Zapraszamy na Mazury na Majówkę.

bottom of page