top of page

Hotel Crocus

Hotel ****

Chałubińskiego 40
34-500 Zakopane

+48 18 20 26 500

recepcja@hotelcrocus.pl

Nowoczesny i elegancki Hotel Crocus powstał w jednym z najpiękniejszych miejsc Polski, w pięknej, malowniczej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego, w samym sercu Tatr.

Dla Państwa wygody wybraliśmy lokalizację Hotelu z Centrum SPA i basenem w pobliżu Wielkiej Krokwi, kompleksu narciarskiego Nosal i kolejki linowej na „świętą" górę narciarzy Kasprowy Wierch. Hotel Crocus idealnie łączy nowoczesność z klasyczną tradycją i luksusem. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce o wysokim standardzie i niezapomnianej atmosferze. Dla naszych Gości przygotowaliśmy wygodne, duże pokoje i apartamenty w Hotelu oraz samodzielny Domek regionalny w góralskim stylu.

Hotel Crocus jest więc idealnym wyborem dla tych, którzy przykładają wielką wagę do miejsca, w którym chcą odpoczywać, bądź zorganizować dowolnego rodzaju wydarzenie. Podhale i wyrastające nad nimi Tatry oraz urokliwe Zakopane to jedna z niepowtarzalnych okolic w naszym kraju. Wybierając hotele i analizując ceny warto zadbać o to, by wizyta w niej mogła odbywać się w doskonałych warunkach. Zapewnia to Hotel Crocus, zachowując jednocześnie atrakcyjny jak na wysoki standard swojej oferty cennik. Znalazłszy się w Zakopanem łatwo do niego dotrzeć z centrum, a potem rozpocząć przemierzanie rozpoczynających się nieopodal szlaków. Wybierz doskonałą wygodę, jakiej nie dały Ci dotąd żadne inne hotele. Hotel jest przyjazny zwierzętom domowym. Pobyt z pupilem jest dodatkowo płatny. 

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Facebook Post (4).png
bottom of page