top of page
SPĘDŹ ROMANTYCZNE CHWILE z Ukochaną osobą (470×400 px).png

Romantycznie na Mazurach

Pałac Warlity

Odkryj romantyczne zakątki Pałacu Warlity na Mazurach! Ten uroczy hotel położony nad malowniczym jeziorem to idealne miejsce dla par pragnących spędzić wyjątkowy czas razem. Przepiękne widoki, luksusowe pokoje i apartamenty, wyjątkowe spa, wyśmienita kuchnia oraz romantyczne wieczory przy kominku lub na tarasie. Basen, jacuzzi oraz możliwość wypożyczenia rowerów, łodzi i kajaków. Organizujemy także romantyczne spacery, pikniki i rejsy po jeziorze. Zaplanujcie pobyt w Pałacu Warlity i zanurzcie się w romantycznym świecie, pełnym luksusu i piękna.

Projekt bez tytułu - 2022-12-07T165812.953.png

Romantyczny Weekend w SPA

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Zrelaksuj się na Mazurach w otoczeniu luksusu wraz z bliską osobą. We dwoje spędzicie na Wzgórzach Dylewskich niezapomniany weekend z romantycznymi atrakcjami dla dwojga. Wyśmienite śniadania w formie bogatego bufetu z winem musującym i z bogatym wyborem produktów, dzięki którym według upodobania skomponujecie swoje ulubione smaki, dwie kolacje, w tym jedna romantyczna w Restauracji Romantyczna w otoczeniu świec i wyjątkowego wystroju, nad której celebracją będzie czuwał Szef Kuchni. Dobór dań specjalnie przygotowanych na tę okazję jest indywidualny. Na początek wieczoru zaproponujemy wyśmienity aperitif, następnie kieliszek wina do wyboru (białego lub czerwonego), a na koniec wieńczący wszystko digestif. Jako wisienka na torcie ekskluzywny masaż Aroma Candle Senses w gabinecie dla par.

Projekt bez tytułu - 2022-12-07T171955.602.png

Pakiet Razem w Zakopanem

Hotel Crocus 

Przeżyjcie razem niezapomniane chwile w Zakopanem. Niezwykłe doznania miłosne, relaks w spa czy romantyczna kolacja przy świecach, wszystko to z pięknymi polskimi górami w tle oraz wyjątkowym hotelem, który zapewni Wam najwspanialszy wspólny pobyt.

Projekt bez tytułu - 2022-12-07T171020.112.png

Romantyczny pobyt w Zakopanem

Hotel Aries 

Podaruj bliskiej osobie piękne wspomnienia, emocje i kilka niezwykłych chwil w Zakopanem. Zapraszamy na starannie przygotowany i wypełniony atrakcjami pobyt. Kulinarna uczta, wypoczynek w strefie wellness i relaksujący masaż. Hotel Aries ponadto oferuje profesjonalną obsługę w postaci concierge a nawet Ariesbusa, który zawiezie Was gdzie tylko chcecie!

Projekt bez tytułu - 2022-12-07T170739.045.png

Love Temptation w Krakowie

Bachleda Luxury Hotel

Bachleda Luxury Hotel rozbudza zmysły. Zaskocz ukochaną osobę i cieszcie się romantycznym pobytem. Odkryj nasz wyjątkowy pakiet przepełniony romantycznymi akcentami i spędź niezapomniany czas w najbardziej luksusowym hotelu królewskiego Krakowa.

Projekt bez tytułu - 2022-12-08T193239.147.png

Romantycznie w Zaczarowanym Ogrodzie

Hotel Quadrille Relais & Chateaux

Quadrille to miejsce stworzone dla par pragnących pobyć ze sobą blisko…

Kameralny, butikowy hotel dla dorosłych sprawi, że zapomnicie o całym świecie i będziecie delektować się czasem we dwoje. Pomyśleliśmy o wszystkim – na miejscu czekają powitalne drinki, bogate śniadania w pałacowych wnętrzach, nastrojowe kolacje w restauracji Biały Królik i Pubie 10/6  oraz zabiegi relaksacyjne do wyboru.

bottom of page