top of page
Projekt bez tytułu - 2022-12-05T184908.727.png

Rodzinne Święta Bożego Narodzenia

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Zapraszamy do spędzenia tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. W tym wyjątkowym okresie czeka na Państwa mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, a ciepła i rodzinna atmosfera pozostawi na długo miłe wspomnienia.

Projekt bez tytułu - 2022-12-05T190504.998.png

Boże Narodzenie nad morzem

Hotel New Skanpol Kołobrzeg

Zapraszamy na Boże Narodzenie do Kołobrzegu. Wśród bożonarodzeniowych atrakcji znajduje się uroczysta wigilia z udziałem świętego Mikołaja i prezentami, degustacja wypieków z grzanym winem, wieczór taneczny i disco. W pakiecie świątecznym istnieje możliwość elastycznego dopasowania długości pobytu, przy zachowaniu min. trzech noclegów z atrakcjami w terminie 23-26.12.2022 r. Każda dodatkowa doba zawiera śniadanie, obiadokolację oraz opłatę uzdrowiskową.

Projekt bez tytułu - 2022-12-05T190942.835.png

Boże Narodzenie w Krakowie

Bachleda Luxury Hotel

Święta Bożego Narodzenia spędzone w Bachleda Luxury Hotel będą dla Państwa wyjątkowe. Nasza zjawiskowa choinka oraz niepowtarzalne dekoracje wprowadzą wszystkich w świąteczny nastrój, a wyborne dania serwowane w Restauracji Gavi sprawią, że czas spędzony w naszym Hotelu będzie niezapomniany. Zapraszamy do spędzenia tego świątecznego czasu w Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery Hotel Collection. Przygotowana przez nas oferta bożonarodzeniowa zapewni Państwu wyjątkowe chwile w królewskim mieście jakim jest Kraków.

Projekt bez tytułu - 2022-12-05T190827.533.png

Magiczne Święta w Arłamowie

Hotel Arłamów

Boże Narodzenie w magicznej scenerii. Stok narciarski, lodowisko i wyjątkowa atmosfera, piękny krajobraz, doskonałe wigilijne i świąteczne potrawy. Do tego białe szaleństwo przyhotelowych stokach oraz sztuczne lodowisko! Klimatyczne święta tylko w Arłamowie!

Projekt bez tytułu - 2022-12-05T190625.055.png

Święta Bożego Narodzenia w Karpaczu

Tremonti Ski & Bike Resort

W Święta Bożego Narodzenia otulimy Was radosną i rodzinną atmosferą wspólnego świętowania. Czekają na Was najpyszniejsze świąteczne przysmaki, wspólne kolędowanie i magiczne zimowe Karkonosze! Dla najmłodszych przygotowana jest również wizyta Świętego Mikołaja i uroczyste rozdanie prezentów. Na dorosłych natomiast będzie czekać ognisko wraz z grzańcem.

Projekt bez tytułu - 2022-12-05T190753.334.png

Magia prawdziwych świąt w górach

Hotelu Alpin w Szczyrku

W Święta Bożego Narodzenia w Szczyrku to idealny wybór na magiczne rodzinne święta Bożego Narodzenia. Niepowtarzalna atmosfera, wyśmienita kolacja i iście góralska atmosfera - wspólne kolędowanie i zabawa wraz z kapelą góralską. Dla dzieci przygotowane są animacje świąteczne oraz upominki. Dodatkowo w przeddzień świąt czeka Was kulig świąteczny alejami Szczyrku oraz otwarte wejście do strefy spa & wellness aby zrelaksować się i wypocząć w czasie świątecznej przerwy od pracy.

Projekt bez tytułu - 2022-12-05T190521.875.png

Boże Narodzenie w Jurze

Poziom 511 Design Hotel & SPA

Gdyby tak tym razem odpocząć w te Święta? Bez sprzątania? Gotowania? Pieczenia? W 511 Czeka na Ciebie przytulna atmosfera, moc atrakcji i uroki zimowej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Oferta gwarantuje trzy noclegi w kameralnym pokoju lub apartamencie. W piątkowy wieczór czeka na Was zwiedzanie Zamku Ogrodzieniec i wspólne ognisko wraz z grzańcem. W przeddzień świąt czas umili wspólne dekorowanie choinki oraz pierników. W wigilię uroczysta 4-daniowa kolacja wigilijna z bufetem przekąsek i słodkości w akompaniamencie pianina. W pierwszy dzień świąt czeka Was wizyta Św. Mikołaja oraz uroczysta 3-daniowa kolacje bożonarodzeniowa z bufetem przekąsek i słodkości z koncertem kolęd na żywo w wykonaniu Swingin' Train.

Projekt bez tytułu - 2022-12-05T190914.439.png

Boże Narodzenie w Jastarni

Hotel Jastarnia

Poczuj magię świąt na Półwyspie Helskim!

Uroczystą Kolację Wigilijną, na której skosztować będzie można potraw kuchni polskiej, atrakcje Bożonarodzeniowe dla dzieci, chwile relaksu w SPA i morska świąteczna bryza.

Pozwól, aby czas świąt stał się wyjątkowy! Spędź niezapomniane, świąteczne chwile w bajkowej Jastarni!

bottom of page