top of page
fabryka wełny swieta.png

Rodzinne Boże Narodzenie w Pabianicach

Hotel Fabryka Wełny

Spędź rodzinne święta w spokojnej i uroczystej atmosferze razem z Fabryką Wełny!
Pyszna, tradycyjna, polska kolacja wigilijna zwieńczona wizytą Świętego Mikołaja oraz wspólny koncert kolęd. 
Dodatkowo wspólne ubieranie choinki, specjalne świąteczne obiadokolacje oraz słodki upominek czekający na Was w pokoju!

aries swieta.png

Rodzinne Boże Narodzenie w Beskidach

Aries Hotel & SPA Wisła 

Białe święta w górach to magia sama w sobie. Zapraszamy do spędzenia rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia w najpiękniejszym hotelu w Wiśle. 
Wigilia w wykonaniu zespołu Restauracji Polka zachwyci nie tylko barszczem z uszkami. „Pracownia Elfików Aries” pozwoli dzieciom na kreatywność bez granic. Świąteczny koncert uświetni wieczór w I dzień świąt. Zima? Zawsze obecna. Z całą pewnością zadba o najlepszy spektakl pokrycia całej okolicy białym puchem.

eris dylewskie swieta.png

Boże Narodzenie z Dr Irena Eris

Hotel & SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie 

Święta to wyjątkowy czas pełen miłości i rodzinnej bliskości. Hotel Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, otoczony zimową scenerią, zapewni wyjątkowe świąteczne wspomnienia. Oferuje mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, aby uprzyjemnić ten wyjątkowy okres.

zamek ryn swieta.png

Boże Narodzenie na Zamku Krzyżackim

Hotel Zamek Ryn

Boże Narodzenie na Zamku w Rynie to wyjątkowa oferta dla całej Waszej rodziny!
Ciepło rodzinnych Świąt, zapach cynamonowych ciasteczek wypiekanych przez Wasze Pociechy i magiczne chwile w XIV-wiecznym Zamku, w którym świąteczny czas się zatrzymuje... 

aries zakopane swieta.png
aries zakopane swieta (1).png

Boże Narodzenie w Zakopanem

Aries Hotel & SPA Zakopane

Święta Bożego Narodzenia spędźcie z najbliższymi, delektując się smakiem wigilijnych potraw, rozkoszując się magią zakopiańskiej zimy i odkrywając piękno świątecznych tradycji. W tym wyjątkowym czasie dzielenia się miłością, ciepłem i radością podarujcie sobie niezapomniany prezent – niepowtarzalną atmosferę świąt, która wywoła uśmiech na twarzach i zostawi w sercach najpiękniejsze wspomnienia.
O Wasze zimowe i świąteczne atrakcje zadba niezastąpiony Aries Concierge, który jest mistrzem w urozmaicaniu czasu wolnego.
Niezapomnianych chwil odprężenia doświadczycie z kolei w klimatycznych przestrzeniach Aries SPA, gdzie czeka na Was specjalna świąteczna oferta zabiegów oraz autorskie propozycje masaży i rytuałów przygotowane tak, by rozpieszczać zarówno duszę, jak i ciało.

Boże Narodzenie w Szklarskiej Porębie

Hotel Mercure Szklarska Poręba

Otuleni zimowa aurą zapraszamy do celebrowania Świąt Bożego Narodzenia w Karkonoszach. Przepyszne tradycyjne jedzenie, leniwe południa z rodziną, animacje dla najmłodszych - spędź tegoroczne Święta w beztroskiej atmosferze relaksu w 5-gwiazdkowym hotelu w Szklarskiej Porębie!

platinum sylwester.png

Boże Narodzenie we własnym gronie

Platinum Mountain Hotel Szklarska Poręba

Święta w górach to cudowny czas i niezapomniane #PlatynoweChwile. Spędź Boże Narodzenie w górach z dziećmi, ciesząc się rodzinną atmosferą. Oferujemy najlepsze pakiety świąteczne w górach 2023.

bottom of page